Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těhotenství, ale i rozchod před Valentýnem: Blondýn Sámer Issa věří, že starší Pavla je osudová žena

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
LÁSKA
Jejich láska už zažila hodně... Zásnuby, touhu po miminku, ale i rozchod se šťastným koncem. Sámer Issa (34) společně se svou půvabnou Pavlou (43) k sobě po nedávné krizi našli cestu a opět se radují z toho, že mohou pokračovat ve svých plánech. Teď společně oslaví svátek zamilovaných a zpěvák je přesvědčen, že v o devět let starší partnerce našel osudovou ženu.

Sámer konečně našel ženu, která ho zkrotila a které by skutečně snesl modré z nebe. Jenže před pár týdny jejich více než roční vztah prožil menší krizi. „Pavla je úžasná, vyhovujeme si ve všech oblastech. Je pravda, že jsme měli krizi, ale šlo o pár dnů. Prostě jsme byli pořád spolu a zevšedněli si, teď je vše jiné,“ řekl eXtra.cz Sámer.

Valentýn plný lásky

Finalista historicky první SuperStar se na svátek zamilovaných hodně těšil. „S Pavlou si to užijeme. Zajdeme na večeři a pak nějaká ta romantika v soukromí. Myslím, že jsem našel osudovou ženu, se kterou jsem připravený mít i potomka,“ je přesvědčený někdejší rebel.

Zpěvák si před několika dny nadělil i nové tetování. „Motiv je slunce a hvězdy… Původně jsme na to měli jít s Pavlou spolu, ale nevyšlo to kvůli naší krizi. Tak jsem si to nechal alespoň vytvořit já. Uvidíme, jestli časem si ho nadělí také. Možná se tak stane na Valentýna,“ dodal zpěvák s úsměvem.

Související články

Další články