Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těhotenský speciál Agáty Jaromíra Soukupa: První slova o tom, jak zjistili, že budou rodiči

Agáta a Jaromír promluvili o svém soukromí.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
První slova

Show Agáta Jaromíra Soukupa se může z místa přejmenovat na Dítě Jaromíra Soukupa. Dcera Veroniky Žilkové a mediální magnát se slabostí pro své jméno totiž pondělní díl své show věnovali jen svému zatím nenarozenému dítěti, o němž jsme na eXtra.cz informovali jako první. Neprozradili sice v kolikátém je Hanychová měsíci, zato jsme se dozvěděli, jak Agáta zjistila, že je v jiném stavu.

Agáta Hanychová (37) rozhodně umí překvapit. Společně s partnerem Jaromírem Soukupem (53), s nímž je čtyři měsíce, totiž Blesku prozradili, že čekají potomka! A právě toto téma bylo i hlavním v pondělním díle pořadu Agáta Jaromíra Soukupa který vysílá televize Barrandov.

Agáta hned v úvodu prozradila, jak je šťastná, že si nemusí dávat bylinky před břicho a může se nadechnout. Kromě toho ji poslední dobou i smrdělo jídlo, které Jaromír v pořadu připravoval. „Bylo to na mě několikrát vidět, když jsi z něčeho vařil, třeba houby. Divím se, že to lidi nepoznali dřív,” uvedla Agáta směrem k Soukupovi. Nutno podotknout, že web eXtra.cz o tom, že je těhotná, napsal jako první již několik článků před oficiálním zveřejněním. Kromě toho u nás také vyšel článek o tom, že na obrazovách je její rostoucí bříško vidět.

Kdo se to dozvěděl dříve?

Soukup v pondělním díle vařil těstoviny s pestem. I u toho však stihl svoji Aguš chválit, jak krásně vypadá. Hanychová na sobě měla červené šaty a doslova zářila. Jakmile začal Jaromír vařit, Agáta se rozhodla pročíst komentáře na Instagramu a zodpovědět dotazy zvědavých fanoušků.

Na tom, v kolikátém měsíci Agáta je, však prozatím odpovědět odmítli. „Nebudeme říkat, kolik týdnů to víme,” uvedl rázně Soukup. Stejně reagoval i na dotaz, zda budou mít holčičku nebo kluka. „Jsme v brzké fázi,” dodal. Agáta v průběhu pořadu také prozradila, kdo se vlastně onu radostnou novinku dozvěděl první. „První jsem to věděla já, dělala sem si testy, potom doktor, a nakonec i Jaromír,” uvedla.

Fanoušky také zajímalo, jak reagovaly děti, a to jak Soukupovy, tak i Agátiny. „První se to dozvěděli Jaromírovy děti, moje děti čekaly až po vyšetření. Reagovali všichni pozitivně,” prozradila dále dcera Veroniky Žilkové.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy