Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotenské potíže Moniky Bagárové: Únava a razantní projevy nenarozené dcery

Zdroj: archiv Moniky Bagárové
+ Dalších 8 fotografií
POŽEHNÁNÍ
Zpěvačka Monika Bagárová (25) už za pár týdnů přivede na svět prvního potomka, že pod srdcem nosí následek lásky k partneru Makhmudovi Muradovi (30) jí ale miminko ani na chvíli nedovolí zapomenout.

Bolesti

„Jsem už v sedmém měsíci. Malá roste a strašně kope. Je tak akční, že jsem z ní v šoku. Ozývá se velmi často. Jako by dávala najevo, že si jí nevšímám a že tu je. Myslím, že už teď je jasné, že dcera bude mít energii po tatínkovi, který je jako perpetuum mobile. Nebude to děťátko, které někam posadíte a za hodinu ho najdete na stejném místě,“ řekla eXtra.cz Monika Bagárová (25).

„Většinou se miminka začínají ozývat od dvacátého prvního týdne, u nás to bylo dřív o tři týdny. A probíhá to celý den,“ postěžovala si naoko, těhotenstvím je ale přesto okouzlená.

Smutek

„Na bříško už jsem si hodně zvykla. Některé zkušenější kamarádky mi říkají, že až bude malá na světě, tak mi prý bude smutno, že už tam není,“ svěřila se nám.

A jak se porotkyně pěvecké soutěže vypořádává s novou životní rolí?

Potíže

„Těhotenství zvládám dobře, nijak mě neovlivňuje. Trošku je jen problém v tom, že se teď úplně v klidu neohnu, abych si zapnula boty. A když dlouho zpívám, tak jsem pak víc udýchaná. Jsem víc unavená. Trošku mi to dává zabrat, ale není to nic strašného, co by se nedalo zvládnout,“ dodala krásná Monika, která zatím přibrala jen osm kilogramů.

Související články

Další články