Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Těhotenské břicho a nahá prsa po pás! Tohle je pravý důvod rezignace Seleny Gomez

Selena kašle na své tělo.
+ Dalších 61 fotografií
Selena Gomez (25) byla vždycky pohledná slečna. Od doby, kdy se však rozešla se slavným kolegou Justinem Bieberem (24), její krása upadá. Utápí se v psychických problémech a na svůj vzhled doslova kašle! Od doby, co spatřila po boku Justina vyzáblou blondýnu, ke které se opět vrátil, se na svá kila a vzhled zcela vykašlala.

Fanoušci zpěvačky toho musí mít za poslední dobu už příliš. Selena Gomez se utápí v depresích a je to na ní pořádně vidět. Její vzhled a celková postava jsou v tak žalostném stavu, že to jen slepec přehlédne.

Nekontrolovatelně přibírá, nechává se vidět v ulicích s nafouklým pupkem a visícími prsy a i když nikdo nechápal, proč to nechala zajít tak daleko, šeptá se, že je to hlavně kvůli bolavému srdíčku z rozchodu a dlouholeté lásky, která je s Justinem Bieberem jako na houpačce.

Ten se totiž po opětovném rozchodu se Selenou vrátil k další ze svých ex. Vyhublá blondýna na kost se již několik týdnů promenáduje po jeho boku. Jde o Hailey Baldwin (21), dceru známého herce Stephena Baldwina.

Někdo by ale měl zubožené Seleně otevřít oči a ještě jednou jí zopakovat, že Justinovi zřejmě o nic vážného nejde a vztahy mu pokaždé krachnou po krátké době, ale to ví ona moc dobře i sama. Také by měla z podlahy posbírat poslední zbytky sebevědomí a vzchopit se!

Mohlo by vás zajímat

Další články