Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Těhotenská vejcománie: Chcete mít chytré dítě? Snídejte vajíčka a slaninu, radí vědci

Tradiční anglická snídaně obsahuje složky, které dopomůžou vašemu plodu k vyšší inteligenci.
Zdroj: Profimedia
Každá maminka chce, aby se jí narodil malý génius. Máme pro vás zaručený návod, jak zvýšit vašemu nenarozenému děťátku IQ. Stačí se během těhotenství cpát slaninou a vejcem, tvrdí výsledky průzkumu profesorky Marie Caudill z Cornellovy Univerzity ve státě New York. A jak na to přišla?

Výzkum, který byl prováděn profesorkou Marií Caudill z Cornellovy Univerzity ve státě New York, přichází s přinejmenším velmi neobvyklými výsledky. Tvrdí, že těhotné ženy, které konzumují potraviny obsahující cholin tím mohou zvýšit inteligenci svých nenarozených dětí. Tato látka je nejvíce obsažena ve vejci a slanině, proto vám s chutí doporučujeme dát si tradiční anglickou snídani, jelikož ta obsahuje obě složky, píše Dailymail

Studie pracovala s více jak 24 dětmi. U matek, u kterých byla zjištěna větší konzumace potravin s obsahem cholinů, vycházely testy v posledních třech měsících jejich těhotenství lépe než u matek, které se vejci a slaninou zrovna neládovaly. Testy byly nejdříve prováděny u myší a až po úspěšných výsledcích se přešlo na testování lidí.

Profesorka provádějící výzkum publikovala více jak 100 článků o dopadech cholinu a své stanovisko jasně předestřela veřejnosti: "Tato jediná živina má celoživotní přínos," prohlásila. Těhotné ženy se tak nemusí bát a mohou se oblíbenými vejci a křupavou slaninou tláskat do aleluja. Až vaše dítko jednou vyhraje vědomostní soutěž, víte, čí je to zásluha.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy