Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Těhotenská epidemie: V jináči jsou Krejčíková i Leichtová. Koho tam máme dál?

Holky nosí dítka pod srdcem a ty je potřeba pořádně nakrmit.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 81 fotografií
S těhotnými herečkami se v poslední době roztrhl pytel. To, že je v požehnaném stavu, na sebe po dlouhé době prozradila Aneta Krejčíková (26), ještě předtím to na sebe práskla její kámoška Míša Tomešová (26) a pozadu nezůstaly ani další. Víte, které to jsou?

Ještě že má hvězda populárního seriálu Ulice Aneta Krejčíková za kámošku Míšu Tomešovou. Ta už jedno dítko má, takže jí může radit ohledně mateřských povinností. Bříško už je na Krejčíkové hezky vidět, tudíž ho nemůže zapírat, jak původně chtěla. Tomešová je momentálně v měsíci pátém.

Pozadu nezůstala ani herečka z Ohnivého kuřete Kristýna Leichtová, která tatínka svého dítěte dovedně skrývá. Na Febiofestu, kde byla ve čtvrtém měsíci, šla s pravdou ven. Další z herecké branže, které se dmoucí bříško nepodařilo ututlat, je Marie Doležalová, která čeká dítě se svým partnerem Markem Zelinkou. Těhotná je i o trochu starší kolegyně Jitka Čvančarová (40), která se stejně jako Tomešová těší na druhé dítko.

Související články

Další články