Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Téhle slovenské modelce se směje celý internet: Co vypustila ze své gigantické pusy za hlášku?

Silvia Kucherenko (34) je silikonová kráska ze Slovenska a manželka bohatého ukrajinského podnikatele. Chtěla by být vážená hvězda, ale vlastně si z ní všichni dělají srandu. A to včetně oblíbené moderátorky Adely Banášové, která se jí musela dokonce kvůli svým vtípkům omlouvat v přímém přenosu.

Silvia si po Novém roce zrušila profily skoro na všech sociálních sítích a už veřejnost neoblažuje svými rádoby uměleckými fotkami. O to víc se ale začíná měnit, což jí novináři i fanoušci připomínají.

Světlo světa tedy spatřilo video, které válcuje internet. „Reaguji na to, že jsem za posledního půl roku podstoupila několik plastických operací, že mě lidé nepoznávají. Není to pravda. Nepodstoupila jsem žádné operace ani vylepšení. Nechodím ani ke kosmetičce,“ tvrdí tahle kráska s pusinkou, za kterou by se nemusel stydět ani kačer Donald.

„Nemusím nikomu nic vysvětlovat, jsem hodná holka a na zadek od mámy za to nedostanu,“ dodává blondýnka.

Samozřejmě nezapomněla dodat, že je se svým vzhledem spokojená. No podívejte se na video a uznejte sami, jestli takhle vypadá přirozená krása.

Související články

Další články