Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Téhle půvabné dívce se vysmívali, že je příliš tlustá na bikiny: Ona jim vytřela zrak a boří mýty o dokonalé váze!

I tlustá můžeš být krásná!
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Má krásný obličej, je úspěšná, ale nemá dokonalou postavu. Přesto se snaží inspirovat další holky k tomu, aby si nedělaly ze svých špeků velkou hlavu. I tlustá holka přece může být krásná a za své tělo se nemusí stydět. Loey Lane slaví na sociálních sítích velký úspěch.

Co se týče dokonalých proporcí ženského těla, dnešní doba je neúprosná. Na každém rohu na nás vykukují dívky s dokonalými proporcemi a jasně nám dávají najevo, jak má vypadat prototyp perfektní holky.

Jestli si myslíte, že jsou v tomto ohledu zvýhodňovány dívky s plnějšími tvary, tak jste na omylu. Když se na koupališti nebo u moře objeví náhodou dívka, která má na svém těle nějaký ten špíček navíc, okamžitě se stane terčem posměchu a ošklivých obličejů.

Nikdo se přece nechce dívat na obézní holku, která se suverénně promenáduje po pláži. Tenhle zarytý zvyk se rozhodla prolomit teprve dvaadvacetiletá Loey Lane. Ta doslova nesnáší, když má někdo předsudky ohledně holek, které jsou obézní.

Její argumenty na rozdíl od ostatních dávají smysl a není to jen nějaké tlachání do větru. Možná proto ji sleduje na Instagramu už přes 400 tisíc lidí. Loey je videobloggerkou, která se zajímá o módu, kosmetiku, ale také motivuje tlusté holky k tomu, aby se nebály jít se svou kůží na trh.

„První věc, kterou slýchám často je to, že bikiny nevypadají dobře na velkých holkách… ale já nesouhlasím,“ prohlašuje v jednom ze svých videí. Zdůrazňuje, že každému se přece může líbit něco jiného. Někdo rád tlusté, jiný zase hubené. Nechť si každý vybere podle svého vkusu, ale proč do někoho záměrně kopat?

Tahle holka má pár kilo navíc, ale nestydí se za ně a pyšně je vystavuje. Nyní chce motivovat další holky k tomu, aby neměly deprese ze své postavy.

Související články

Další články