Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tehdy se Jaromír zamiloval: Kdy přesně přeskočila jiskra mezi Soukupem a Mátlovou

Tereza Mátlová a Jaromír Soukup v den, kdy v sobě našli zalíbení.
Zdroj: se souhlasem J. Soukupa
+ Dalších 10 fotografií
VZTAH
Bylo velkým překvapením, když se ukázalo, že Tereza Mátlová (45) pustila k vodě muzikálového bosse Františka Janečka (75) a jeho místo zaujal mediální magnát Jaromír Soukup (51). Redakci eXtra.cz se dokonce podařilo zjistit, jak celý románek vlastně začal.

Okouzlení

Málokdy se média dozví takhle detailní informace jako v tomto případě. Tentokrát známe dokonce i přesné datum, kdy Jaromír Soukup našel v Tereze Mátlové zalíbení.

„Jaromír se s Terezou letmo ze společnosti znali delší dobu, ale skutečná jiskra přeskočila až letos sedmnáctého února, když Pavel Trávníček svou kolegyni z divadla Terezu pozval jako doprovod do pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa, kde oba představovali nový muzikál Zasněžená romance. Šéf vedle ní úplně roztál a vůbec svoje okouzlení neskrýval,“ řekl eXtra.cz důvěryhodný zdroj z televize Barrandov.

Čtěte také: Hudební boss František Janeček: Tereza Mátlová se zamilovala do Jaromíra Soukupa

Rande

A navázal pikantní perličkou.

„Není tu žádným tajemstvím, že se Tereza po natáčení stavila i v Soukupově šatně, ale nebylo to na dlouho, měli jsme hned další natáčení,“ pokračuje.

Dvojice si v šatně minimálně stihla vyměnit telefonní kontakt a brzy následovalo první rande i vše ostatní.

Čtěte také: Přítel Soukupa a Mátlové prozradil: Jak dlouho spolu už páreček randí?

Láska

Tereza i Jaromír veřejně svůj vztah odmítli komentovat, nijak ho ale ani nevyvrátili. Neměli ani důvod popírat slova Františka Janečka, který jejich románek propálil „Jsou zaláskovaní, tak je teď nic moc netrápí,“ dodal s úsměvem náš zdroj.

Související články

Další články