Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Teenagerky řvaly jako důchodci, když vidí Evu a Vaška! Jinak byl pražský koncert Justina Biebera zklamáním

+ Dalších 14 fotografií
Pražský koncert kanadské popové hvězdy ukázal, že když je vám více než 15 let, tak přestáváte chápat, o co tu jde. Justin Bieber (22) je možná dobrý zpěvák a muzikant, v Praze to ale neukázal. V Česku ale předvedl, co znamená renomé a že slavné jméno vydělává i bez umělecké hodnoty.

Když je vám 15 a méně a jste něžného pohlaví, tak jste z Justina Biebera (22) fascinována. Pokud je vám ale více a na pražském koncertě jste se ocitla jako doprovod své dospívající dcery, bude vás Justin Bieber nudit.

Kanadský zpěvák je známý tím, že když má náladu, tak alespoň na playback zkouší otevírat pusu. Když náladu nemá, tak se nesnaží a jen mává rukama směrem k publiku.

Praze Justin náladu měl, a tak chvílemi dělal, že podporuje playback otevíráním pusy. Místy se zdálo, že dokonce trefil i rytmus.

Deska Purpose, kterou Justin přijel do Prahy představit, bude určitě komerčně velmi úspěšná. Jinak ale dvouhodinová show hlavně ukázala, že když máte silné jméno, nemusíte už dělat vůbec nic a žijete z renomé.

Ceny za vstupenky na černém trhu se v den koncertu šplhaly k hranici 15 tisíc korun. Tuhle sumu jsou rodiče poblázněných teenagerů ochotni dát za zážitek pro svého potomka. Protože o žádné umění nejde, tahle cena se platí za důkaz, za sdílenou fotku na Facebooku, která dokazuje, ŽE JÁ TAM TAKY BYLA.

Pohled na kluka, který volá do publika, že má rád Prahu, je zábavný tak dvě vteřiny. Pak už následuje jen světelná show a nuda. Pokud vám tedy není 13 let. To pak budete o zážitku z koncertu vyprávět své kamarádce na základce ještě v úterý ráno.

Je to jako s Evou a Vaškem. Z nich jsou zase u vytržení důchodci, ale rozumný člověk nechápe, kde se ten kult vzal. Neberme tedy dětem Justina. Je to lepší, než kdyby za barákem fetovaly.

I když…

Související články

Další články