Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Teenageři souložili na zábradlí balkonu. Cena za sex byla nevyčíslitelná!

Sexuální hrátky na balkoně se nevyplácejí.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie

Dnes se budou rozdávat Darwinovy ceny za smrt. Jednu takovou cenu by mohla dostat Anastasia Tutik (19) s 18letým chlapcem, kteří na zábradlí balkonu souložili tak vehementně, až z něj spadli. Pád ze šestého patra bohužel nepřežili.

Samson Oguntayo (32) byl svědkem celé události a popsal, co se tam vlastně stalo. „Ten chlapec zvedl dívku a položil ji na zábradlí. Bylo vidět, že je to velmi nebezpečné. Poté spolu souložili. V jedné chvíli museli odejít dolů, ale pak se vrátili a celé to začalo nanovo. Poslední věcí, kterou jsem čekal, bylo, že uvidím oba dva, jak padají dolů. Stihl jsem jenom zařvat,“ popisuje rozrušený svědek, který okamžitě sešel dolů a viděl pár v kaluži krve.

Přivolaní záchranáři už mohli u dvou teenagerů konstatovat jen smrt. Mrtvý chlapec nebyl dosud identifikován.

Ke tragické události se vyjádřili i spolužáci Anastasie. „Ana se potkala s tím klukem na party. Chtěli se líbat, tak jsme je nechali sami na balkoně. Byla to jedna z nejlepších a nejinteligentněj­ších studentek ve třídě,“ řekl Alfonso, spolužák z Mexika.

Smečka teenagerů byla ubytovaná v luxusním hotelu v Londýně se spolužáky z Bellerbys College, mezinárodní školy, která si účtuje roční poplatky ve výši až 700 tisíc korun ročně.

Související články

Další články