Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Mladík (17) vyhodil chlapce (6) z 10. patra muzea: Po činu zůstal klidně stát

+ Další fotografie
Nepochopitelné
V Londýně došlo k něčemu opravdu hrůznému. Teenager (17) tam byl obviněn z pokusu o vraždu, protože z 10. poschodí muzea moderního umění vyhodil šestiletého chlapce. Incident se odehrál v neděli ráno a doposud se neví, proč se to stalo.

Návštěvníci londýnského muzea moderního umění Tate Modern zažili během nedělního rána něco příšerného. Teenager (17) tam vyhodil z vyhlídkového patra, které se nachází v desátém poschodí, šestiletého chlapce.

Dítě mělo obrovské štěstí v neštěstí, protože nedopadlo do přízemí, ale spadlo na střechu v pátém patře. Chlapec musel být v kritickém stavu transportován do nemocnice. Nyní je jeho stav stále velmi vážný, ale už stabilizovaný.

Sedmnáctiletý teenager byl ihned po incidentu zatčen pro podezření z pokusu o vraždu. Zatím není zřejmé, proč něco takového udělal. Oběť a pachatel se podle informací zahraničních médií neznali.

Svědci popisovali hrůzný akt s tím, že útočník po shození malého chlapce zůstal klidně stát. Ani se nepokoušel utéct pryč.

Mohlo by vás zajímat

Další články