Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Teda takhle se vyžrat! Tenhle macek je nejtlustějším kocourem světa. Váží tolik co šestileté dítě a tahat byste se s ním nechtěli

Se majitelce pronese, co?
Zdroj: Profimedia.cz
Jestli se v něčem kočkomilové a pejskaři shodnou, tak je to v názoru na vypasené domácí mazlíčky. Zvířatům plus size míry totiž akorát ubližují. Přesto se občas objeví rekordman.

Toto je prosím pěkně kočka domácí. Tenhle kocourek se jmenuje Elvis, pochází z Německa a svou váhou by se nejspíš už brzy mohl zapsat do Guinnessovy knihy rekordů. Chudáka totiž jeho panička vykrmila na neuvěřitelných 17,5 kilogramu.

Obvykle kočky přitom váží kolem 5 až 6 kilo. Pro vaši představu, Elvis váží skoro jako šestileté dítě. Vysoká váha se navíc podepsala na jeho zdraví, kromě toho, že je obézní, trpí také cukrovkou.

Ještě 6 kilo a Elvis by trumfnul zatím nejtlustší kočku Kimmy, kterou kvůli její váze už do Knihy rekordů zapsali. Váží, a teď se podržte, 23 kilo! Kimmy si prý ujíždí na sušenkách a na posezení jich dokáže spořádat hned několik kilo. S tímhle macíkem byste se rozhodně tahat nechtěli!

Související články

Další články