Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Teď tady velím já: Jill Biden je novou ikonou a první dámou Spojených států amerických

Teď tady velím já: Jill Biden je novou ikonou a první dámou Spojených států amerických
Zdroj: Archiv
+ Další 4 fotografie
USA
S novým prezidentem Spojených států amerických, kterým se po těsné porážce Donalda Trumpa (74) stal Joe Biden (77), přichází i ozdoba Bílého domu jako první dáma, kterou se stala jeho druhá manželka Jill Biden (69).

Po porážce Donalda Trumpa v prezidentských volbách se stal Joe Biden novým prezidentem Spojených států amerických. Po těsné prohře se tak musí Donald i s jeho manželkou Melanií vystěhovat z Bílého domu a nastoupí za ně nový mocný pár Joe a Jill Bidenovi. Nový šéf Bílého domu převezme moc oficiálně 21. ledna.

Jill Biden je tak novou první dámou Spojených států amerických a ozdobou Bílého domu.

Jill Biden studovala původně školu zaměřenou na módní průmysl, kterou nakonec nedodělala, protože ji podle jejích slov nebavila. Vydala se tak stejně jako Melania na dráhu modelingu, avšak se nikdy nestala tak úspěšnou jako bývalá první dáma Melania Trump a Jill se rozhodla vrátit ke studiu.

Vysokou školu nakonec dokončila, získala několik titulů, včetně doktorátu z pedagogiky, stala se učitelkou a pyšní se řadou úspěchů. Založila iniciativu, která zvyšuje povědomí o rakovině prsu, a také pomohla založit program, který poskytuje knihy rodinám s těžkou finanční situací.

Kladným prvním dojmem na ni Joe Biden nezapůsobil

První dáma Jill potkala Joea Bidena už jako vdovce a dobrý první dojem na ni rozhodně neudělal. Vadilo jí, že je o devět let starší a také, že na první schůzku vytáhl ze šatníku kabát a mokasíny,

svěřila v minulosti pro magazín Vogue. „Bože, tohle nebude fungovat ani za milion let," řekla.

Na její slova nakonec nedošlo a Joe si nakonec i přes drobné prohřešky její srdce získal a ještě ten den volala Jill matce, že konečně našla pořádného muže, za kterého se nakonec provdala a zplodili spolu jedno dítě, dceru Ashley (39).

Světice Jill Biden vs. hanbatá Melania Trump

Dvě úplně rozdílné ženy se stejným osudem. Nová první dáma Jill má s Melanií společný snad pouze post první dámy. Na rozdíl od hanbaté Melanie, která se v minulosti nebála ukazovat své vylepšené tělo v celé své kráse celému světu, má světice Jill Biden snad jediný prohřešek, a to pouze ten, že v minulosti nedokončila jednu školu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy