Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Teď se vám splaší hormony: Pauhofová se svlékla a předvedla žhavou show

+ Dalších 13 fotografií
Všechno nebo nic
Oblíbená herečka Táňa Pauhofová umí být čertovsky sexy. Své o tom ví její herecký kolega, polský herec Michal Žebrowski, který si s Táňou střihl ve filmové komedii Všechno nebo nic hned několik milostných scén. A to tak žhavých, že se ze snímků v galerii mnoho pánů zpotí v rozkroku a ještě k tomu budou závidět.

Komedie Všechno nebo nic vás nenechá v klidu. Táňa Pauhofová v roli třicátnice Lindy je sice svobodná maminka, ale v posteli se dokáže proměnit v pěknou dračici. Ostatně sex už není v tomto věku žádné tabu, naopak patří k životu více než kdykoliv jindy.

Pozadu ale ve snímku nezůstanou ani Tánini herečtí kolegové. Klára Issová nebo Ondřej Sokol to ve filmu též pořádně rozparádili. Také jim se ve Všechno nebo nic pořádně splašily hormony a o lechtivé a vášnivé milostné scény rozhodně není nouze. Ve fotogalerie naleznete snímky odzbrojující Táni Pauhofové.

Romantická komedie je natočena podle předlohy od slovenské autorky Evy Urbaníkové. Scénář napsala společně s režisérkou filmu Martou Ferencovou. Příběh je o Vandě a Lindě, které jsou majitelkami malého knihkupectví v centru města. Hlavním tématem je hledání chlapa. A otázka zní: Jak to celé dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články