Její rodiče patří mezi nejznámější dvojice světového šoubyznysu a tahle malá princezna vyrůstala celou dobu stranou bulváru, protože tatínek, jeden z nejobsazova­nějších herců současnosti, si nepřál, aby se na ni vrhali při každé příležitosti fotografové.

Z malé Lily Rose je ale už patnáctiletá slečna a bolestně nám to připomíná, jak strašně stárneme. Pokud ještě pořád nevíte, kdo by to mohl být, tak vám napovíme, že je jedině dobře, že nezdědila po své matce obrovskou díru mezi předními zuby.

A ne, tím nemyslíme Madonnu.

Vanessa Paradis (41) a Johnny Depp (51) jsou ale už dlouho od sebe a partnerství, které stálo na kdysi pevných základech, se zhroutilo tehdy, když Johnny potkal během natáčení filmu sexy texaskou bisexuálku Amber Heard.

Amber ihned zapomněla, že je na holky, nechala se svést Johnnyho věčně mladým pohledem a páreček už plánuje svatbu, dokonce se mluví o tom, že by měla být letos na silvestra.

Lily Rose je už s novou macechou smířená a na svého otce nezanevřela, naopak s ním rozjíždí filmovou kariéru. Předpoklady talentu pro to má, stejně jako hodně zajímavou tvář, která je sice víc podobná matce Vanesse, ale ten pohled… Ten pohled Johnnyho nezapře!