Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Tečka za dlouhým manželstvím: Eva Decastelo a René se po 13 letech rozvedli

Eva Decastelo s manželem Reném v průběhu let.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
KONEC

Minulost hodili za hlavu a konečně jsou svobodní lidé. Třináct let po svatbě ve středu odpoledne udělali Eva (44) a René Decastelo (49) definitivní tečku za svým manželství u Obvodního soudu pro Prahu 9. „Ano, je to pravda,“ potvrdil eXtra.cz René.

Eva Decastelo a René Decastelo: Konečně rozvod

Spolupracovník redakce eXtra.cz si ve středu kolem šestnácté hodiny všiml této dvojice, jak vchází do justičního areálu v Praze Na Míčánkách, kde sídlí hned několika soudů.

A důvod byl jediný: moderátorka Eva Decastelo a scenárista René Decastelo se oficiálně rozvedli.

Zatímco Eva se redakci omluvila s tím, že nebude nic komentovat, její dnes již bývalý muž nám konec manželství potvrdil. „Ano, je to pravda, rozvedli jsme se. Byl to nesporný rozvod, na všem jsme se v klidu domluvili předem,“ uvedl pro eXtra.cz stručně. Děti, jedenáctiletou Zuzanku a třináctiletého Michaela, mají ve střídavé péči. Jejich ukončení manželství bylo tak v klidu, že si k soudu ani jeden z nich dokonce nepřivedl právního zástupce.

Život není pohádka

To, že šli od sebe, dvojice oznámila loni v červnu.

Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ napsala Eva na svůj Instagram.

Oba dva bývalí manželé už mají novou lásku. Eva si našla fotografa Tomáše Třeštíka, Reného okouzlila zase sportovkyně Eva Jung. Ani jeden ale podle našich informací nechystá v brzké době novou svatbu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy