Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Těchto 6 věcí muže na ženách nejvíce odpuzuje! Dejte si na ně pozor!

Snažíte se být v očích mužů tou krásnou a perfektní ženou? Možná se zaměřujete na jiné věci, než byste měla. Víte, jaké věci jsou pro muže na ženách nejvíce odpuzující? Možná se budete sama divit, kolik bodů se vás týká.

Pokud se zeptáte mužů, co je na ženách nejvíce odpuzuje, patrně dostanete podobné odpovědi, a tak jsme vám je sesumírovali a udělali z nich seznam. Chcete se tedy stát v očích mužů tou dokonalou krasavicí? Pak se vyvarujte těchto věcí!

1. Šílené vlasové kreace

Drdůlky, copánky a podobné šílenosti, které si tak rády vytváříme na hlavách, opravdu nejsou pro naše partnery nijak přitažlivé. Zvolte radši něco víc klasického, uvidíte, že to partner ocení víc.

2. Rudá rtěnka a rudé nehty

Bůhví proč se ženám vrylo do paměti, že se mužům rudá líbí. Ovšem není tomu tak. Pokud se zeptáte mužů, zjistíte, že většina odpovědí mluví proti červené puse a nehtům.

3. Umělé nehty

Upravené nehty ano, umělé nikoli. Muži nemají rádi nic, o čem vědí, že je to umělé. Utrácíme za to každý měsíc spoustu peněz a přitom se to těm moulům vůbec nelíbí.

4. Barevný ohňostroj

Pokud jste milovnice barev, a to těch vlasových nebo těch na oblečení, raději zvolněte. Takové šílené barevné kombinace se mužům opravdu nelíbí.

5. Vysoké podpatky

Sexy vzhled nemusíte schovávat za lacinost. Muži mají rádi sportovní eleganci a místo podpatků klidně uvítají tenisky nebo baleríny.

6. Opilost

Pokud se žena napije trochu více, než se sluší, zvrací a táhne z ní alkohol na sto honů, přestává být pro muže přitažlivou a odpuzuje je.

Mohlo by vás zajímat

Další články