Pokud se zeptáte mužů, co je na ženách nejvíce odpuzuje, patrně dostanete podobné odpovědi, a tak jsme vám je sesumírovali a udělali z nich seznam. Chcete se tedy stát v očích mužů tou dokonalou krasavicí? Pak se vyvarujte těchto věcí!

1. Šílené vlasové kreace

Drdůlky, copánky a podobné šílenosti, které si tak rády vytváříme na hlavách, opravdu nejsou pro naše partnery nijak přitažlivé. Zvolte radši něco víc klasického, uvidíte, že to partner ocení víc.

2. Rudá rtěnka a rudé nehty

Bůhví proč se ženám vrylo do paměti, že se mužům rudá líbí. Ovšem není tomu tak. Pokud se zeptáte mužů, zjistíte, že většina odpovědí mluví proti červené puse a nehtům.

3. Umělé nehty

Upravené nehty ano, umělé nikoli. Muži nemají rádi nic, o čem vědí, že je to umělé. Utrácíme za to každý měsíc spoustu peněz a přitom se to těm moulům vůbec nelíbí.

4. Barevný ohňostroj

Pokud jste milovnice barev, a to těch vlasových nebo těch na oblečení, raději zvolněte. Takové šílené barevné kombinace se mužům opravdu nelíbí.

5. Vysoké podpatky

Sexy vzhled nemusíte schovávat za lacinost. Muži mají rádi sportovní eleganci a místo podpatků klidně uvítají tenisky nebo baleríny.

6. Opilost

Pokud se žena napije trochu více, než se sluší, zvrací a táhne z ní alkohol na sto honů, přestává být pro muže přitažlivou a odpuzuje je.