Kdybyste chytili zlatou rybku a místo 3 přání si mohli zvolit rovnou 5, jaká by to byla? Zaměřme se na muže a jejich vlastnosti. Jakých 5 vlastností by vás jako první napadlo a které vám přijdou u mužů naprosto nezbytné?

Přestože víme, že ideál neexistuje, stále se snažíme muže vpasovat do tohoto modelu, co nejvíc to jde. Zda je to dobré někoho převychovávat, nebo není, necháme tentokrát stranou. Pojďme si tedy říct, které vlastnosti jsou pro nás ženy nepostradatelné a na kterých prostě trváme.

1. Alespoň minimální finanční zázemí

2. Gentlemanské vystupování

3. Smysl pro rodinu

4. Sexy vzhled a dobrý sex

5. Věrnost

Pro někoho naprosto normální vlastnosti, pro někoho vzor dokonalosti. Ovšem pokud má muž minimálně těchto 5 vlastností, nemusí se bát, že by zůstal sám. Naopak se o něj ještě ženy poperou, jelikož se jedna vlastnost tluče s druhou, bude velkým zázrakem, pokud bude mít všechny. Finanční stabilita dost často vylučuje věrnost a smysl pro rodinu zase nejde ruku v ruce se žhavým sexem.

Proto ženy, mějte s muži trpělivost a važte si na nich i těch minimálních pokroků a maličkostí, které jsou pro nás automatické. S maličkostmi totiž přicházejí velké věci a na ty se vyplatí si počkat…