Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Těchto 5 chyb se skrývá ve filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Všimli jste si jich?

Zdroj: csfd
chyby
Film vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí - Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě. Pepika sice představili, ve filmu ale nasekali i pár viditelných chyb.

Pro legendárního Pepika Hnátka je fotbal víc než život. Ve snímku ho ztvárnil Miroslav Krobot a na svůj výkon může být náležitě pyšný, diváci film milují a na serveru ČSFD získal hodnocení 74%. Možná to bylo i proto, že si nadšení fanoušci Okresního přeboru nevšimli chyb, kterých se ve snímku tvůrci dopustili. Všimli jste si jich?

1) Ve filmu je zmíněno, že 270. pražské derby mezi Spartou a Slávií vyhrála Slavia 4:1. Ve skutečnosti však vyhrála Sparta 1:0.

2) Ačkoliv je film situován do doby před rokem 2010, objevuje se v něm vůz Škoda Citigo, který se na trh dostal až v roce 2011.

3) O přestávce nařídí trenér kapitánovi, ať předá kapitánskou pásku jinému hráči. To však pravidla neumožňují. Změna je možná jen při střídání.

4) V zápase s Kostomlaty nastupuje za hostující tým 13 hráčů, za domácí Slavoj pak hráčů pouze 10.

5) V 82. minutě filmu, kdy dívka od cirkusu čistí labuť a přechází k druhé, má labuť oblepený krk. V dalším záběru je však její krk již v pořádku.

Tak co? Všimli jste si těchto chyb, nebo jste je přehlédli?

Související články

Další články