Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Opilý Milan Baroš mi dal pěstí do krční páteře, tvrdí host z hotelu

+ Další 4 fotografie
agresivní baroš
Fotbalový bouřlivák Milan Baroš (37) má problémy. Prý napadl hosta v hotelu. Když se technik letového provozu pan Bohumil Ullrich (45) rozhodl, že stráví dovolenou v beskydském wellnes hotelu, tak neměl tušení, jak pobyt dopadne. Bývalý fotbalový reprezentant Baroš se podle slov pana Ullricha choval nejdříve velmi nevhodně a pak na něj zaútočil pěstmi. Samotný fotbalista to však odmítá a vyjádření napadeného považuje za lži.

„Milan Baroš byl zjevně opilý a začal mi nadávat ty ču*áku, ty zm*de … my ti venku rozbijeme držku… V této době mě na recepci napadl tak, že si mě přitáhl za mou levou paži a potom se ohnal pěstí proti mně. Jeho pěst mě zasáhla do krku.“ vypověděl podle Blesk.cz Bohumil Ullrich do policejních protokolu.

Napadený, který pracuje jako technik letového provozu, má nyní v obličeji podlitiny a musí nosit ochranný fixní límec. „Hned první noc nás nenechal spát kravál nesoucí se z venkovní terasy. Když jsme si šli ráno na recepci jako jiní další stěžovat, bylo nám řečeno, že tam byla soukromá párty. Jedna rodina hned sepsala reklamační stížnost, my jsme se spokojili s příslibem, že se to nebude opakovat,“ vysvětluje celou událost od začátku.

„VIP klientela, kde snad měli být kromě Milana Baroše i další sportovci, se opět opíjela, hulákala a vykřikovala po zavíračce. Zkrátka tam dělali neskutečný hluk dlouho do noci. Chápu, že lidé se na dovolené chtějí i bavit, že úderem desáté nebude hrobové ticho, ale aby se tam řvalo i po půlnoci?“

„Chvíli se spolu familiérně bavili. Fotbalista mu říkal: Bači, Bači, já mu celej ten pobyt zaplatím, ale dej ho na černou listinu hotelu a ať vypadne odsud. Pak mi Baroš vrátil telefon, opět na mne řval ty zm*de, rozbijeme ti držku a v ten moment, když jsem měl ten telefon u ucha a mluvil s panem Bačou, mne Baroš chytil za ruku a dal mi pěstí do krční páteře,“ dodává napadený.

Milan Baroš ale taková obvinění odmítá. „Je pravdou, že jsem v tomto týdnu pobýval v hotelu Horal a že tam byl jistý muž, který se k hostům hotelu choval nevhodným způsobem. Je pravdou, že jsem tohoto muže na recepci hotelu ve středu na nevhodnost jeho chování upozornil. Kategoricky však vylučuji, že bych tomuto muži nadával nebo že bych ho udeřil pěstí. Pokud něco takového pan Ullrich tvrdí, pak je to lež,“ řekl.

Rozruch na hotelu prý dělala také Tereza Barošová – čtěte ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články