Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tažení proti Babišovi se stupňuje: Ke Klusovi se přidávají další celebrity!

Tomáš Klus už není v tažení proti Babišovi osamocen.
+ Dalších 10 fotografií
Tomáš Klus už není sám! Zpěvák se tento týden rozhodl bojkotovat akce a média, která mají co dočinění s financemi trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše. Chvíli to vypadalo, že to bude sólové tažení. Už se k němu ale začaly přidávat další celebrity!

Tomáš Klus vytáhl do boje proti Andreji Babišovi. Tento týden prohlásil, že hodlá bojkotovat všechny akce i média, která trestně stíhaný premiér financuje.

A už není sám. Ke Klusovi se přidal herec a hudebník Jiří Macháček, který mu vyjádřil podporu v otevřeném dopise. "Najednou koukám, žes udělal to svý prohlášení o bojkotu firem a médií jednoho ze sponzorů toho festivalu. On je to shodou okolností náš trestně stíhaný premiér, že jo. A teď si představuju, že se my dva spolu potkáme a já Ti nebudu moct říct, že se za něj stydím. A přitom je to pravda,“ říká nekompromisně Macháček.

"Takže jsem se rozhodl, že Tě v tom bojkotu nenechám samotnýho a jdu do toho s Tebou. Máš pravdu, nejde to dohromady – stydět se za člověka a přitom vystupovat v jeho médiích nebo někde, kde si vzali jeho prachy,“ napsal herec z legendárních Samotářů Klusovi.

Pozadu nezůstal ani Matěj Ruppert, porotce SuperStar 2018 a zpěvák z Monkey Business. Na Sázavafestu vystoupil v obleku s hlavami Babiše a prezidenta Miloše Zemana, vedle nichž byli vyobrazeni paraziti. „Nejsi v tom sám,“ vzkázal Klusovi.

Tak to vypadá, že bude ještě pořádně veselo!

Mohlo by vás zajímat

Další články