Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Taylor Swift upřímně: Kvůli posměškům odmítala jíst a byla v ohrožení života

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Otevřenost
Popová princezna Taylor Swift (30) se otevřela v novém dokumentu o svém životě a upřímně promluvila o problémech, které ji doprovázely dlouhé roky. Zpěvačka zápasila s poruchou příjmu potravy. Kvůli tomu, aby se sama sobě líbila, byla schopná zacházet až do extrémů.

Taylor Swift je jednou z největších hvězd showbyznysu. Podle žebříčku Forbes si třicetiletá kráska přijde na největší balík peněz ze všech zpěvaček světa. Na konci měsíce budou mít fanoušci možnost nahlédnout pod pokličku jejího soukromého života v novém dokumentu Taylor Swift: Miss Americana.

Vážné problémy

Veřejnost se v něm dozví jedno z nejhlubších tajemství zpěvačky. Taylor dlouhé roky zápasila s příjmem potravy. Vybudovala si k jídlu nenávist.

Problémy přicházely poté, co zpěvačka kriticky hodnotila své fotky. Hodně tomu dopomohlo okolí. Například když bylo Taylor pouhých osmnáct let, otiskli její fotku na obálce časopisu a titulek zněl Těhotná v osmnácti? Taylor to tenkrát hodně sebralo, protože bříško na fotce měla opravdu minimální.

A tak se rozhodla zakročit a postupně omezovala jídlo na minimum. Hodně cvičila a potravu téměř nepřijímala. Myslela si, že cítit se po koncertu naprosto vyčerpaná, až téměř na umření, je správné. Nicméně teď už ví, že její smýšlení bylo špatné. V dokumentu se otevřela především kvůli tomu, že chce pomoci těm, kteří mají podobný problém.

Nový dokument brzy na Netflixu

Taylor Swift odtajní svůj život v novém dokumentu Miss Americana, který režírovala Lana Wilson. Někteří diváci ho už mohli spatřit při premiéře na filmovém festivalu Sundance. Oficiálně bude celovečerní film spuštěn na Netflixu už 31. ledna 2020.

Související články

Další články