Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Taylor Swift si prochází peklem: Mamince Andree diagnostikovali zákeřnou nemoc

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Zákeřná nemoc
Superhvězda Taylor Swift (30) se potýká se závažnými rodinnými problémy. Její milovaná maminka Andrea (62) trpí zákeřnou chorobou. Krom rakoviny prsu jí doktoři zjistili nádor na mozku. Protože s ní má zpěvačka velmi blízký vztah, není to pro ni vůbec jednoduché.

Zpěvačka Taylor Swift si poslední roky prochází těžkým obdobím. V rozhovoru pro Variety se s fanoušky podělila o velmi intimní a smutnou zprávu. Její mamince Andree lékaři diagnostikovali nádor na mozku.

Po rakovině prsu přišel nádor na mozku

Loni v březnu se zpěvačka svěřila pro magazín Elle, že maminka Andrea bojuje se zákeřnou nemocí. Trpí rakovinou prsu a ačkoli se zdálo, že léčba byla úspěšná, pro rodinu Swiftových přišla další rána.

Andree objevili nádor na mozku. "Při léčbě jí našli nádor na mozku. A příznaky, se kterými se člověk s nádorem na mozku potýká, jsou něco úplně jiného, než s čím jsme se potýkali doposud. Jsou to pro naši rodinu náročné časy," uvedla Taylor Swift.

Blízký vztah

Taylor chová k mamince Andree ohromné city. Mají mezi sebou neskutečné pouto. Taylor si je s maminkou velmi blízká, jsou jako nejlepší kamarádky.

Pěvecká superhvězda prohlásila, že každý miluje svoji mámu a pro každého je důležitá. "Ale pro mě je skutečně hlavní vůdčí silou. Téměř každé rozhodnutí, které udělám, s ní nejdříve prodiskutuji," otevřela se svým fanouškům Taylor Swift.

Omezení turné

A právě kvůli neobyčejně blízkému vztahu s maminkou se rozhodla omezit koncertování. V průběhu koncertního turné "Lover" bude mít zpěvačka méně zastávek. Chce tady být hlavně pro rodinu.

"Nevíme, co bude. Nevíme, jakou léčbu zvolíme. Musela jsem se tomu přizpůsobit," řekla Taylor.

Na fotografie Taylor Swift a její maminky Andrey se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články