Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Taylor Swift se konečně dočkala zásnub: Je to tajné, prstýnek prý nosí jen doma

Taylor Swift se zasnoubila.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zásnuby

Zdá se, že se na zpěvačku Taylor Swift (32), co se týče lásky, po několika nevydařených vztazích konečně usmálo štěstí. Známá blondýnka se dle informací deníku The Sun zasnoubila s hercem Joem Alwynem (31). Pár je prý zasnoubený už několik měsíců, ale soukromí si velmi střeží, proto Taylor svůj prstýnek také nosí pouze doma. 

Taylor Swift se konečně dočkala zásnubního prstýnku. Po pěti letech vztahu ji o ruku požádal její partner, britský herec Joe Alwyn. Dle informací deníku The Sun se zamilovaný pár nechystá zásnuby oznámit veřejně, pouze se svěřili svému nejbližšímu okolí.

Prsten nosí pouze doma

Navíc se prý nejedná o žádnou novinku, dle blízkého zdroje páru jsou Taylor s Joem zasnoubeni už měsíce. "Taylor a Joe jsou neuvěřitelně šťastní a velmi, velmi zamilovaní. Ve skutečnosti jsou zasnoubeni několik měsíců, ale řekli to pouze pár lidem - v podstatě nejbližší rodině a přátelům. Všichni také složili přísahu mlčenlivosti," potvrdil zdroj deníku se slovy, že snubní prsten také nosí jen doma.

"Taylor má krásný prsten, ale nosí ho, jen když je doma, tedy za zavřenými dveřmi. Podrobnosti o svatbě zná také jen hrstka lidí a Taylor o zásnubách neřekla ani všem lidem ze svého týmu. Chtějí, aby se jejich láska zdržela co nejdál od kamer. Je to jejich soukromí a až si vymění sliby, tak to zcela jistě nebude za přítomnosti významných magazínů. Bude to jednoduché a elegantní, tak jako jsou oni," uzavřel člověk z blízkého okolí páru.

Zpěvačka měla roky v lásce smůlu

Taylor Swift je ve světě známá nejen jako zpěvačka, ale také smolař, co se týče lásky. Avšak nepovedené vztahy jí alespoň byly předlohou pro její nejznámější písně.

V minulosti randila například s Joem Jonasem, Lucasem Tillem, Taylorem Lautnerem, Johnem Mayerem, Jakem Gyllenhaalem, Adamem Youngem, Zacem Efronem, Conorem Kennedym, Harrym Stylesem, Calvinem Harrisem nebo Tomem Hiddlestonem. Poslední jmenovaný se podle deníku Vogue stane brzy otcem.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy