Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Taylor Swift předvedla vášnivou líbačku, zamaskovaný DiCaprio a zmalovaná Lady Gaga: Hvězdy řádily na SuperBowl

Super Bowl 2024 plný hvězd: Taylor Swift s partnerem, Leonardo DiCaprio, Lady Gaga a další
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Celebrity

Celebrity a fanoušci amerického fotbalu se ve velkém sjeli do Las Vegas, kde proběhl finálový zápas mezi nejlepšími týmy NFL Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers. Super Bowl, jak se jedno ze světově nejproslulejších utkání nazývá, si nenechaly ujít hvězdy jako Taylor Swift, která přišla podpořit svého partnera, hráče Kansas City Chiefs Travise Kelceho, zpěvačka Lady Gaga, influencerka Kim Kardashian nebo herec Leonardo DiCaprio, jak zachytili přítomní fotografové.

Americká zpěvačka Taylor Swift (34) má nabitý program, přesto se jí podařilo téměř nemožné. Sedmnáct hodin před finále ligy amerického fotbalu NFL, zvaným Super Bowl, koncertovala v Japonsku. Musela proto následně rychle přeletět svým soukromým tryskáčem do Las Vegas v Nevadě, což se jí podařilo za pouhých dvanáct hodin, jak napsal Hollywood Reporter.

Na tribuně fandila se svou maminkou, raperkou Ice Spice a herečkou Blake Lively. Společně popíjely pivo a Taylor byla dokonce zachycena, jak ho vypila "na ex". Zpěvačka známá hity Shake It Off či Bad Blood chtěla finále stihnout hlavně kvůli svému partnerovi Travisi Kelcemu, jenž hraje za tým Kansas City Chiefs, který ten večer vyhrál nad San Francisco 49ers po prodloužení 25:22. Titul získal tým Kansas City počtvrté v historii a zároveň potřetí za posledních pět let. Po zasloužené výhře Taylor dala svému milému vášnivý polibek před zraky fotografů, hráčů i rodiny.

Finále plné celebrit

Super Bowl si nenechala ujít ani další plejáda známých osobností. Nechyběla mezi nimi zpěvačka Lana Del Rey, která se přišla podívat na tribunu ke kamarádce Taylor Swift. Finálový zápas si nenechali ujít ani zpěvák Justin Bieber s manželkou Hailey nebo herec Leonardo DiCaprio, který dorazil zcela zamaskovaný spolu se svým dlouholetým kamarádem Tobey Maguirem.

Dále dorazili zpěvačka Lady Gaga, která měla velmi dramatický make-up, herečka Queen Latifah, herec Paul Rudd se synem, raper Jay-Z, zpěvačka Gwen Stefani či Paul McCartney, hvězda Beatles. A nemohl chybět ani klan Kardashianů, tedy Kim, Khloe a také sestra Kendall Jenner. Na místě byl i bývalý manžel Kim Kardashian raper Kanye West, který s sebou vzal manželku Biancu Censori, jak napsal web Page Six.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy