Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Taxikář si od mladé krásky vyslechl nejsmutnější věc v životě: Jaký příběh mu změnil život?

Zdroj: Profimedia, Instagram
Když tenhle taxikář zastavil u baru, myslel si, že ho čeká jenom další jízda s opilou ženou, která by se po vlastních už domů nedostala. Mladá dívka s nějakým tím drinkem v sobě k němu opravdu dorazila, jenomže jak se zavřely dveře, bylo všechno jinak.

Známe přiznání holek, kluků, profesorů… A v Americe mají na FB svoje stránky i taxikáři, kteří tam anonymně píší svoje zkušenosti s klienty. A tohle je nejsilnější z nich.

Do auta k řidiči nastoupila mladá vrávorající dívka. Omluvila se za to, že je opilá, a zeptala se, jestli si může stáhnout okýnko. Řidič se už viděl, jak bude čistit pozvracené koberečky, a tušil, že dívka dostane pokutu za znečištění auta. Jenomže…

„Vystrčila z okýnka ruku a dělala s ní takové ty pohyby, jako když si hrajete na letadlo. Pak se mě zeptala, jestli jsem někdy myslel na umírání. Odpověděl jsem, že ano,“ popisuje řidič začátek konverzace.

„Pak mi normálním hlasem oznámila, že má rakovinu. Nádory prolezlý mozek a na chemoterapii je příliš pozdě. Kolegy v práci tím nechtěla vystrašit a řekla jim, že dostala skvělou v práci v zahraničí. A oni jí uspořádali večírek na rozloučenou,“ pokračuje dál řidič. A teď přijde ta nejsmutnější část, kterou mu dívka prozradila.

„Akorát netušili, že to není večírek na rozloučenou s prací, ale životem. Že nejedu do zahraničí, ale do nebe,“ uzavřela smutné povídání dívka.

Řidič přiznává, že když ji poté vysadil, několik minut brečel jako malá holka.

Související články

Další články