Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Taxikář jí násilím udělal dítě. Když porodila, spláchla ho do záchodu!

Devětadvacetiletá Sinead Connet provedla něco dost ohavného!
Zdroj: telegraph.co.uk
Sinead Connet (29) v roce 2013 spláchla své nechtěné dítě do záchodu. O tři roky později ho v odpadu nalezl instalatér. Žena si nyní vyslechla rozsudek. Půjde na 12 měsíců do vězení za utajení porodu.

Angličanka Sinead Connet se přiznala, že utajila porod svého dítěte. Krátce po porodu ho zabalila do ručníků a do plastových tašek a ukryla jej v jímce na zahradě svých rodičů. Nikdo z její rodiny o tom neměl ani tušení. Tento ohavný čin udělala proto, že dítě nebylo chtěné a bála se, aby jí kvůli tomu neopustil její partner.

Novorozeně bylo ukryto tři roky. Našel ho instalatér, který šel jímku opravit. Connet dostala 12 měsíců odnětí svobody. Soudkyně čin popsala tak hrozným, že na to neexistují ani právní, ani jiné termíny. „Rozhodla jsem se, že půjdete hned do vězení. Podvedla jste každého, koho jste zatáhla do své pavučiny lží. To vy jste tohle celé zosnovala. Ve finále jste zahanbila svou rodinu.“

Sinead dítě údajně do jímky dala 9. srpna 2013 ve městě Grimsby v Anglii. O dítěti nikdo nevěděl až do 11. února roku 2016. U výslechu Connet popřela, že je dítě její. Krvavé skvrny na ručníku ale jasně prokázaly, že se jedná o její krev. Poté přiznala, že je dítě její, ale že je výsledkem znásilnění. Údajně ji v říjnu roku 2012 znásilnil taxikář poté, co jela z noční směny domů. Podle informací portálu Telegraph ale v práci ten den nebyla.

O těhotenství prý nevěděla až do chvíle, kdy už bylo pozdě na potrat. Connet porodila ve svém bytě v Margate bez jakékoliv pomoci doktorů.

Související články

Další články