Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tátu si pletou s dítětem: Šťastné rodiče malé Olivie od sebe dělí půl metru

Tátu si pletou s dítětem: Šťastné rodiče malé Olivie od sebe dělí půl metru
Zdroj: Archiv James Lusted
+ Další fotografie
Osudy

Přes půl metru výšky od sebe dělí netradiční pár, Chloe (27) a Jamese (33) Lustedovi. Jejich lásku nedokázal zastavit ani nanismus, kterým James trpí. Vzali se a vychovávají spolu dceru Olivii.

Jamese a Chloe od sebe dělí přes půl metru

Guinessův rekord získali Chloe (27) a James (33) Lustedovi, netradiční pár, jejichž lásku od sebe dělí největší výškový rozdíl. Učitelka Chloe měří asi 162 centimetrů, její manžel, který se živí jako herec, přitom dorostl pouhých 109 centimetrů. Trpí totiž nanismem.

James a Chloe společně žijí ve Walesu a i přes velký výškový rozdíl jsou spolu moc šťastní a jejich láska jen kvete. O jejich dojemném a inspirativním příběhu informoval britský deník Daily Mail.

Společně se poprvé seznámili v hospůdce. Láska asi bude nakonec skutečně dočista slepá, Chloe se totiž přiznala, že ji vždy přitahovali hlavně vysocí muži. Jakmile ale potkala Jamese, přeskočila jiskra a rázem bylo všechno jinak. Měla jasno, tohle je muž jejího života!

"Na každého někde čeká ten či ta pravá, jen to možná není ten, koho si zrovna představujete," vzkazuje Chloe všem, kteří netrpělivě čekají na lásku tak, jako kdysi ona.


Lásku zpečetili svatbou, vychovávají spolu i holčičku

Dlouho na sebe nenechala čekat dokonce ani svatba, která se uskutečnila už v roce 2016. Jak je vidět, výškový rozdíl bere pár spíše s humorem, James si k oltáři dokonce přinesl žebříček, na který vylezl, aby mohl políbit nevěstu. Společně vychovávají také krásnou dceru Olivii, která od Jamese nanismus naštěstí nezdědila.

Herec se ale občas setká i s tím, že si ho někdo na veřejnosti splete s dítětem. Vzpomíná, že v restauraci třeba jednou dostal od servírky omalovánky a pastelky, aby se při čekání na jídlo moc nenudil.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy