Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tato žena vyrobila parfém ze svého rozkroku! Navoněla se a chtěl ji sbalit každý muž

To musela být ale vůně!
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
S neotřelou fintou, jak sbalit každého chlapa, přišla novinářka Allison Ramirez (27). Ze svého vaginálního sekretu vyrobila parfém a vyrazila jej testovat do ulic Los Angeles. Výsledky jsou nanejvýš překvapivé!

Allison Ramirez chtěla být atraktivnější, a tak vymyslela geniální plán. Vystačila si jenom s vlastním tělem, konkrétně s vagínou. Ze svých pohlavních tekutin vyrobila parfém a hned ho otestovala v terénu.

Metodu využívaly už prostitutky ve středověké Evropě. Sekretem si rovnou potíraly krk. Allison jejich zvyk povýšila na civilizovanou úroveň a použila i vonné olejíčky.

Z výsledků byla nadšená. Zašla hned na několik randíček a pokaždé se setkala s úspěchem. Muži po ní doslova slintali. Dokonce dostala pusu od kolemjdoucího týpka. „I obsluha v rychlém občerstvení byla najednou milejší,“ pochvaluje si Ramirez.

Jednu mouchu její pokus přece jenom má. „Jelikož se složení vaginálních tekutin mění v závislosti na stravě, asi nikdy nebude možné sepsat stálý recept,“ říká trochu smutně Allison.

Související články

Další články