Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tato žena šla na plastiku, aby měla větší prsa. Byla to největší chyba jejího života!

Tahle operace se vůbec nepovedla.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Šestadvacetiletá Kayla vyhodila v přepočtu 300 000 korun, aby měla dokonalé poprsí. Jenže tento sen se proměnil v noční můru, na kterou nejde zapomenout.

Australanka jménem Kayla Cole vrazila přes 300 tisíc korun do plastické operace a myslela si, že bude konečně šťastná a spokojená se svým tělem.

Kayla je matkou dvou dětí a vzhledem k tomu, že obě děti kojila, na ňadrech se to podepsalo. Prsa jí po kojení zůstala viset a Kayla měla pocit, že už není pro muže atraktivní.

Rozhodla se, že podstoupí plastickou operaci. Dokonce si kvůli tomu vzala půjčku. To ale nevěděla, že to nedopadne podle jejích představ, že to bude kolosální průšvih.

Na chirurgický zákrok se těšila, věřila, že se jí změní život. Prostě se na ty dva pytlíky visící kůže už nechtěla dívat, jak sama říká.

Jenomže zákrok nedopadl podle jejích představ. Prsa jsou neforemná a divná. Kayla dnes lituje dne, kdy se rozhodla, že chce na plastiku jít.

Už tři měsíce po operaci začaly implantáty klesat. Kayla se styděla chodit mezi lidi. Neforemná prsa byla totiž vidět přes jakýkoliv kus oblečení. Kayla byla zoufalá.

Nakonec se rozhodla, že osloví jiného odborníka, který by zkusil její prsa opravit. A nový chirurg přišel s tím, že původní lékař zprasil všechno, na co sáhnul. Nový chirurg napočítal 11 chyb, kterých se původní lékař při operaci dopustil.

Implantáty byly vloženy daleko od sebe. Kayla také měla naprosto zdeformované bradavky a poškozenou kůži na prsou. Jizvy po zákroku byly vidět, byly hrubé a vlnily se snad přes celá ňadra.

Verdikt zněl jasně, tohle se musí předělat. Kayla se dozvěděla, že operace za 300 000 Kč byla prostě k ničemu. Dozvěděla se, že na novou operaci potřebuje dalších 87 tisíc korun. Jenže kde na to vzít? Máma dvou malých dětí už peníze na další operaci nemá, a tak prosí lidi, aby jí na další zákrok přispěli. A hlavně lituje dne, kdy jí poprvé napadlo, že nemá hezká prsa.

Související články

Další články