Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tato žena si užívala divoké sexuální hrátky se čtrnáctiletým chlapcem! Jeho otec na to přišel díky Facebooku

Tato žena si užívala divoké sexuální hrátky se čtrnáctiletým chlapcem! Jeho otec na to přišel díky Facebooku
Zdroj: Police St. Marys
Chlapec (14) se rozhodl, že půjde navštívit svoji matku, a to ještě nevěděl, co ho čeká. Potkal tam totiž Kristeen Harden (27), která ho svedla. A začali si spolu užívat divoké sexuální hrátky. A Kristeen v tu chvíli ani nevadilo, že chlapci nebylo ještě ani 15 let.

Kristeen se přiznala k tomu, že měla sex s nezletilým chlapcem, který šel navštívit svoji matku Žena se ale dopustila trestného činu a hrozí jí až 25 let za mřížemi.

To, že spolu něco mají, odhalil chlapcův otec, který se dostal k synovi na Facebook Ten byl plný milostných vzkazů právě od Kristeen. Ihned informoval policii v Georgii a žena byla krátce nato zadržena.

Nikdo zatím netuší, jakou roli v celém případu hrála chlapcova matka. Jestli o tom všem věděla nebo mu ženu dokonce dohodila. Kriminalisté vše prověřují a vše ukáže až vyšetřování. Žena je obviněna ze znásilnění.

Policisté potvrdili, že na vše přišel otec díky zprávám na sociální síti. Zprávy jsou také pro policii jedním z důkazů "Povídali si na Facebooku hodně často. Když mu napsala, on jí odepsal," řekl poručík Johnny Guy.

"Ve svém prohlášení přijímá (Kristeen) za to, co udělala, veškerou zodpovědnost, protože byla dospělá," uvádí poručík Johnny Guy. Žena se prý přiznala, že v jejím domě měla sex s nezletilým aspoň jedenkrát. Vzhledem k tomu, že Kristeen Harden zatím za nic zatčena nebyla a nemá žádný záznam, zaplatila kauci a je vyšetřována na svobodě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy