Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tato táborová hádanka se stala hitem internetu. Máte na to, abyste ji vyřešili správně?

Myslíte, že tuto hádanku vyřešíte správně?
Zdroj: facebook.com
Hledali jsme pandu, pejsky, bramboru, medvěda. Všechny tyto hlavolamy a hádanky vás bavily a staly se okamžitě hitem internetu. Byly ale oproti této hádance hodně jednoduché. Teď tady máme trochu těžší kalibr.

Když se podíváte na obrázek, řeknete si, co na něm asi tam může být k nerozluštění? No budete se divit. A jak na to? Musíte odpovědět správně na několik otázek. Ty vypadají sice hodně jednoduše, ale realita je úplně jiná. Tak co, máte na to?

Pozorně se podívejte na obrázek a odpovězte na následující otázky. Jde o to všímat si i těch nejmenších detailů a musíte být hodně pozorní. Když se budete soustředit, určitě to zvládnete levou zadní. Možná vám to přijde jednoduché, ale opravdu to tak není.

Odpovězte na následující otázky

 1. Kolik lidí se utábořilo v kempu?
 2. Kdy přijeli? Myslíte si, že dnes, nebo táboří už pár dní?
 3. Jak do kempu přijeli?
 4. Je blízko kempu nějaké město nebo vesnice?
 5. Fouká vítr ze severu, nebo z jihu?
 6. Myslíte si, že je ráno, poledne, odpoledne nebo večer?
 7. Kam šel Alex?
 8. Kdo měl včera službu?
 9. Jaké je dnes datum?

Odpověděli jste na všechny otázky? Tak se podívejte na správné odpovědi!

 1. V kempu jsou celkem čtyři táborníci. Na dece jsou totiž položené čtyři lžíce a na rozpisu na stromě jsou čtyři jména.
 2. Táborníci už přijeli před pár dny. Mezi stanem a stromem je velká pavučina.
 3. Vzhledem k tomu, že mají vesla opřená o strom, přijeli lodí.
 4. Blízko kempu bude nejspíš vesnice, kde by se jinak vzala ta slepice?
 5. Vítr fouká z jihu. Tento směr ukazuje vlaječka na stanu. Poznáte to podle větví na stromě, ty silnější větve jsou na straně, která je obrácená k jihu.
 6. Je ráno. To jste určitě zaznamenali už z předchozí otázky. Pokud je jih vlevo, je východ v přední části obrázku, slunce svítí odtamtud a stíny se tvoří za postavami.
 7. Alex chytá motýly. Za keřem vzadu má odloženou síťku na motýly.
 8. Včera měl službu Colin. Teď právě hledá něco v batohu (je na něm písmeno C). Alex chytá motýly. James fotí a jeho stativ můžete vidět v batohu označeném písmenem J. Zbývá už jen Petr, který má službu a vaří. Z toho vyplývá, že včera měl službu Colin.
 9. Podle obrázku je 8. srpna. Jak vidíte na rozpisu, Petr má službu.

Tak jak vám to šlo? Nejtěžší jsou určitě otázky týkající se větru a data. Pokud jste na všechny otázky odpověděli správně, gratulujeme. Pokud ne, nic si z toho nedělejte. Tato hádanka je totiž opravdu hodně těžká.

Související články

Další články