Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tato slečna nemůže za žádnou cenu dosáhnout orgasmu: Jak je to možné?

Megan není stydlivá a o své sexuální poruše mluví na veřejnosti. Chce,
aby se o ní vědělo.
Zdroj: profimedia.cz
Mladá studentka Megan Ward je ochuzena o nám zcela přirozený orgasmus. Ať proto udělá cokoli, nikdy se jí nepodaří vyvrcholit. Na vině je zcela ojedinělá sexuální porucha.

Šikovná a pohledná slečna Megan z Birminghamu v Anglii se o orgasmus pokouší tři roky. Bohužel bez úspěchu. Navzdory tomu, že vlastní na desítky různých typů vibrátorů, pořád nic.

Megan je z toho velmi nešťastná. Ráda by konečně zažila ten slastný pocit, když vám při orgasmu projede tělem elektřina. Její touha o dosažení vyvrcholení je tak velká, že jednu dobu navštěvovala terapie.

K jejímu údivu se nakonec přišlo na to, co jí v orgasmu brání. Jde o sexuální poruchu, která postihuje opravdu malé množství žen na světě. Porucha se nazývá anorgasmie. Příčiny vzniku této indispozice jsou různé a není jasné, která a proč to spouští.

Ačkoliv tato porucha postihuje zhruba pět žen v Británii, dosud se žádná s tímto problémem nesvěřila.

Dvacetiletá Megan Ward by ráda toto téma více protlačila na veřejnost. Podle ní je opravdu potřeba o tom mluvit. Možná se tak mnohem snáz najde příčina a možná léčba.

Megan se bez ostychu přiznala, že doma ukrývá obrovskou sbírku všech možných vibrátorů a jiných pomůcek. Všechny jsou jí ale bohužel k ničemu.

Ke svému problému dodává, že se opravdu snaží, co jí síly stačí, aby prožila svůj orgasmus jako většina žen.

Nerada by někoho uvedla do rozpaků, ale je čas o tomto tématu hovořit jako o něčem, co se musí řešit. Spousta žen jí údajně napsala, že má s orgasmem také problém a většinou ho předstírá.

O své poruše napsala také článek. Po jeho vydání se však setkala s nepochopením ze strany mužů. Občas se najde nějaký rýpal, který tvrdí, že ještě nepotkala toho pravého. Někteří bohužel dosud nepochopili pointu jejího chování. Nechce na sebe upozornit.

Touží pouze po jediném. Aby mohla slastné vyvrcholení zažívat taky.

Související články

Další články