Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tato policejní fotografie se stala HITEM INTERNETU. Neuhádnete, za co tahle sexy blondýnka skončila v base!

Za co sexy blondýnku zavřeli?
Zdroj: Policie
+ Dalších 5 fotografií
Blondýnka Sarah Fowlkes (27) z Texasu je opravdu pořádný kus! Přestože byste to do ní neřekli, dostala se do spárů policie. Tahle sexy učitelka totiž neudržela svoje choutky na uzdě a svedla kolouška z řad svých studentů.

Tato fotografie se stala hitem internetu. Jen málokdo ale tuší, co se za ní opravdu skrývá. I když se jedná o opravdu krásnou ženu, která má úsměv od ucha k uchu, dostala se do spárů policie. Je totiž učitelkou a svedla svého nezletilého studenta. Informoval o tom deník The Sun.

Je tedy další v pořadí učitelek, které se zamilovaly do svým žáků, svedly je a skončily v poutech. Učitelka učila na střední škole biologii a zřejmě si to potřebovala vyzkoušet i v praxi. Jejím úlovkem byl 17letý student a rozhodně to nebyla jednorázovka. Užívali si spolu vášnivého sexu a vůbec jí nevadilo, že je už 4 roky vdaná!

Jenže jejich poměr praskl a jejich sexuálním hrátkám byla konec. Učitelka skončila v poutech a za zneužití mladistvého jí hrozí až několik let vězení. Když ji policie dovezla na policejní stanici a udělala si fotografii, ihned se stala hitem internetu.

Učitelka je pořádný kus a asi si neuvědomovala, že je na policii, protože se na snímku usmívá. Policisté vyfotili celkem dvě fotografie. Na jedné má svetřík a úsměv od ucha k uchu, na druhé, té oficiálnější, dokonce v úsměvu ukázala i zuby a pořádně jí to sekne. Sice se jí rozpadlo manželství a několik let si posedí v chládku, ale svého činu nelituje! Takže sex s kolouškem musel stát opravdu za to! Podívejte se do galerie na další sexy fotografie krásné učitelky!

Související články

Další články