Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tato kráska bestiálně týrala svého kluka. Co mu všechno udělala?

Zdroj: facebook
Tyranka
Domácí násilí je dnes bohužel velmi častá věc. Většinou ho ale páchá muž na ženě. U případu Alexe Skeela (22) tomu bylo naopak. Jeho přítelkyně Jordan Worth (22) mu dávala pořádnou sodu.

Jordan týrala svého přítele několik let. Smutný příběh se odehrál v Bedfordshrine v Anglii. Odepírala mu jídlo, měl zakázáno vídat se s přáteli či rodinou. Dokonce mu nařizovala, co má nosit za oblečení.

Trápení nebohého hocha trvalo dlouhé tři roky. Jeden z posledních útoků se neobešel bez krve. Jordan měla po ruce nůž, Alex se pokoušel utéct, ale marně. Přítelkyně mu pořezala celou ruku. Sousedé slyšeli hluk a jimi přivolaná hlídka odjela z místa činu s tím, že Jordan policii namluvila, že její přítel trpí sebevražednými sklony. Při jiné hádce zase ďábelská přítelkyně hodila po Alexovi kladivo. Chudák kluk to nikde nebyl schopný přiznat. O případu informoval mimo jiné britský Daily Mirror.

Zachránil ho místní policista, který od první návštěvy nevěřil, že je zde vše v pořádku. Alex se držel dlouho, ale strážníkovi se nakonec podařilo prolomit ledy a mladík svou přítelkyni udal. Když Jordan odvážela policie, tázala se strážníků: „Jak dlouho si myslíte, že mě zdržíte? Hodinu?“ Slečinka za své konání dostala sedm a půl let ve vězení.

Související články

Další články