Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tato kráska bestiálně týrala svého kluka. Co mu všechno udělala?

Tyranka
Domácí násilí je dnes bohužel velmi častá věc. Většinou ho ale páchá muž na ženě. U případu Alexe Skeela (22) tomu bylo naopak. Jeho přítelkyně Jordan Worth (22) mu dávala pořádnou sodu.

Jordan týrala svého přítele několik let. Smutný příběh se odehrál v Bedfordshrine v Anglii. Odepírala mu jídlo, měl zakázáno vídat se s přáteli či rodinou. Dokonce mu nařizovala, co má nosit za oblečení.

Trápení nebohého hocha trvalo dlouhé tři roky. Jeden z posledních útoků se neobešel bez krve. Jordan měla po ruce nůž, Alex se pokoušel utéct, ale marně. Přítelkyně mu pořezala celou ruku. Sousedé slyšeli hluk a jimi přivolaná hlídka odjela z místa činu s tím, že Jordan policii namluvila, že její přítel trpí sebevražednými sklony. Při jiné hádce zase ďábelská přítelkyně hodila po Alexovi kladivo. Chudák kluk to nikde nebyl schopný přiznat. O případu informoval mimo jiné britský Daily Mirror.

Zachránil ho místní policista, který od první návštěvy nevěřil, že je zde vše v pořádku. Alex se držel dlouho, ale strážníkovi se nakonec podařilo prolomit ledy a mladík svou přítelkyni udal. Když Jordan odvážela policie, tázala se strážníků: „Jak dlouho si myslíte, že mě zdržíte? Hodinu?“ Slečinka za své konání dostala sedm a půl let ve vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články