Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tato koza s lidským obličejem vám nedá spát. Čemu se podobá?

Nikdo nechápe, jak tato mutace vznikla.
V jižní Malajsii se farmáři narodila hodně zvláštní koza. Toto zvířátko snad ani jako koza nevypadá. Navíc má lidský obličej. Kde se stala chyba?

Když se koza narodila, farmář byl v šoku. Její obličej totiž vypadal jako obličej dítěte. Na světě byla ale jen pár minut a zemřela. Tahle mytická koza se hned ve vesnici Felda stala hitem a každý ji chtěl vidět. A nikomu ani nevadilo, že už je mrtvá.

Farmář Basir (63) dal její tělo k dispozici odboru veterinární služby. Chtěl, aby se přišlo na to, co je koza zač a jak se tahle mutace mohla stát. „Když jsem ji uviděl, byl jsem v šoku. Fascinoval mě ten její obličej, nos, krátké nohy a dokonce i její tělo. Vypadalo tak, že je lidské, akorát ho celé pokrývala světlá srst,“ řekl překvapený farmář.

Farmář se z toho ještě sám nemůže vzpamatovat. Věří, že je to nějaké znamení, a netrpělivě čeká, jestli se přijde na to, co je monstrum zač. Veterináři ji teď budou zkoumat a třeba se to časem dozvíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články