Oficiální videoklip k hitu Bez Limitů má premiéru právě dnes, tedy na první školní den. Vali Angel už má však za sebou několik pozoruhodných úspěchů. Tím největším je zřejmě druhé místo z Eurofinále ve frankofonní písni v roce 2016, nebo v témže roce první místo z národního finále.

Za zmínku rozhodně stojí i triumf v polské pěvecké soutěži Olza music show. Letos se umístila ve finále na Ostravském talentu a Havířovském talentu, či loni a předloni na Karvinském talentu. Ve finále byla i v národní soutěži Slavíci ve školní lavici a tak dále.

Můžete si říct, že takových „zázračných“ dětí je u nás dvanáct do tuctu. Jenomže ona to není až taková pravda. Vali nemá jen parádní hlas, ale je vedena i k jiným dovednostem, které se jí i jako zpěvačce rozhodně neztratí.

Která dvanáctiletá dívka může říct, že poměrně slušně hovoří anglickým jazykem a učí se německy, francouzsky a italsky? Navíc hraje na klavír, jako modelka se objevila v několika kampaních, je vicemistryní České republiky v latinsko-amerických tancích v kategorii tanečních formací. Tanec je její další vášeň, kromě již zmíněného dosáhla na mnoho dalších úspěchů. Zkrátka, o Vali Angel ještě hodně uslyšíme!