Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tato fotografie dojala všechny, co věří v pravou lásku

Muž jistě netušil, že tato fotka dojme svět. Prostřednictvím ní se
vyznal ze svých citů k přítelkyni. Tohle by si přála každá z nás!
Zdroj: imgur.com
Když člověk někoho potká a hned pozná, že k sobě patří, je to krásné. Ještě krásnější však je, pokud chce s dotyčným zestárnout. Pravá láska je nádherná a ten, kdo ji zažije, má obrovské štěstí. Tento mladý muž už teď ví, že jeho partnerka je tou pravou.

Se svými city se chtěl podělit muž z amerického Portlandu se všemi, a tak pořídil fotku, která nemá konkurenci.

Je to jako příběh z romantického filmu. Svou drahou polovičku vyfotil spící v posteli po náročném dni. Tím hlavním nejdojemnějším gestem je jeho popisek k fotce.

„Mé drahé polovičce je 38 let a právě studuje druhým rokem na univerzitě. K tomu se zvládá starat o dvě báječné děti ve věku 10 a 15 let. S rodiči přerušila kontakt a dvakrát byla obětí domácího násilí.“

„Dnes večer jsem ji takhle v ložnici našel a jsem pyšný na to, že ji mám. Po dnešku, kdy jsme byli v obchodě se snubními prstýnky, vím, že jsem připravený učinit nejlepší rozhodnutí v mém životě,“ napsal ke snímku zamilovaný muž.

Takové krásné vyznání lásky by si jistě přála každá žena. Je to od něj moc krásné gesto. Jeho partnerka bude štěstím bez sebe, až zjistí, že se ji chystá požádat o ruku.

Tento mladý pár má před sebou nádhernou budoucnost. Nám nezbývá nic jiného než zamáčknout slzu v oku a přát si to samé.

Související články

Další články