Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tato dvojice rozdělila národ! Co lidem tak moc vadí na vztahu Borkovce a Knechtové?

Zdroj: instagram
+ Dalších 29 fotografií
Petr Borkovec (18) jen nedávno vyznal lásku přes sociální sítě porotkyni SuperStar 2018 Kataríně Knechtové (37). Popsal, jak moc si jí váží a co všechno pro něj znamená. Tuhle otevřenou zpověď ale někteří lidé nesnesli. Slovenští i čeští fanoušci se rozdělili do dvou táborů, proč?

Nedávno jsme informovali o tom, že finalista pěvecké soutěže SuperStar 2018 Petr Borkovec se vyznal z citů porotkyni Kataríně Knechtové na svém Instagramu "Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou! Jde z tebe prostě neskutečná energie a ty oči? Jsem prostě zamilovaný," je jedna z věcí, které na svůj Instagram napsal.

Tato skutečnost některé zahřála u srdíčka a oběma to hrozně přáli: "Moc vám to spolu sluší, přeji vám to. Doufám Petře, že se ti povede proslavit se i po soutěži. Držte se." Takhle vypadaly vzkazy fanoušků, kteří byli z jeho vyjádření na Instagramu nadšení.

Co ale ta druhá část, které se to vůbec nelíbilo? "Ježíši! Už vidím, jak dáma ve 37 letech si začne s děckem. Proberte se! Borokovec by se měl naučit trochu zpívat," napsala jedna z těch, kteří vztahu náctiletého Petra Borkovce a porotkyně Kataríny Knechtové moc nefandí.

Související články

Další články