Justin Bieber (22) si užil v Praze dvě divoké noci. Ze soboty na neděli a také z neděle na pondělí mu dělaly společnost sexy Češky. Holky tvrdí, že jsou obyčejné fanynky, na které se usmálo štěstí.

Jenže nám se dostal do rukou inzerát, který na celé noční dobrodružství vrhá jiné světlo.

„8 hezkých holek na večeři a party s Justinem B. v Praze. Je to bez honoráře, kdo má zájem, pište mi rychle do zpráv! Místo a přesný čas píšu vybraným. Nutné dostavit se do hodiny. Nutnost umět se chovat slušně a domluvit se anglicky,“ tak zní inzerát, který na Facebooku zveřejnila Daniela Smržová.

Daniela nám sdělila, že to přesně nechápeme a že by nám ráda vysvětlila, jak byl inzerát přesně myšlen. Po telefonu ale mluvit nechtěla a z plánované schůzky taky sešlo. Nemáme si prý ale myslet, že to bylo tak, jak si myslíme.

My si ale nic nemyslíme, jen bychom rádi věděli, o co přesně šlo. Protože shánět dívky na večírek s kanadskou hvězdou přes Facebook nám přijde hodně zvláštní.

Daniela Smržová pracuje ve fotoateliéru a s krásnými holkami komunikuje každý den. Zajímalo nás, proč dívky pro Biebera sháněla zrovna ona. Daniele jsme proto zaslali dotazy a čekáme, kdy odpoví.

  1. Proč jste sháněla dívky pro Justina B. přes Facebook?
  2. Kolik dívek se vám povedlo na večírek sehnat?
  3. Jaká odměna je pro ty dívky?
  4. Co mají dívky v popisu práce?
  5. Věděly, že budou podepisovat dohodu o mlčenlivosti?

Daniela zatím odpovědi na tyto dotazy nezaslala. Pokud o její práci o víkendu něco víte, můžete napsat na redakce@extra.cz.