Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

TATO DÍVKA SHÁNĚLA ČEŠKY PRO JUSTINA BIEBERA! Proč to dělala a co jim za večer slíbila?

+ Dalších 15 fotografií
Justin Bieber (22) udělal v Praze pořádný rozruch. Povedlo se nám najít dívku, která sháněla holky na večírek s kanadským idolem. Co jim za to slibovala?

Justin Bieber (22) si užil v Praze dvě divoké noci Ze soboty na neděli a také z neděle na pondělí mu dělaly společnost sexy Češky. Holky tvrdí, že jsou obyčejné fanynky, na které se usmálo štěstí

Jenže nám se dostal do rukou inzerát, který na celé noční dobrodružství vrhá jiné světlo.

"8 hezkých holek na večeři a party s Justinem B. v Praze. Je to bez honoráře, kdo má zájem, pište mi rychle do zpráv! Místo a přesný čas píšu vybraným. Nutné dostavit se do hodiny. Nutnost umět se chovat slušně a domluvit se anglicky," tak zní inzerát, který na Facebooku zveřejnila Daniela Smržová.

Daniela nám sdělila, že to přesně nechápeme a že by nám ráda vysvětlila, jak byl inzerát přesně myšlen. Po telefonu ale mluvit nechtěla a z plánované schůzky taky sešlo. Nemáme si prý ale myslet, že to bylo tak, jak si myslíme

My si ale nic nemyslíme, jen bychom rádi věděli, o co přesně šlo. Protože shánět dívky na večírek s kanadskou hvězdou přes Facebook nám přijde hodně zvláštní.

Daniela Smržová pracuje ve fotoateliéru a s krásnými holkami komunikuje každý den. Zajímalo nás, proč dívky pro Biebera sháněla zrovna ona. Daniele jsme proto zaslali dotazy a čekáme, kdy odpoví.

1. Proč jste sháněla dívky pro Justina B. přes Facebook?

2. Kolik dívek se vám povedlo na večírek sehnat?

3. Jaká odměna je pro ty dívky?

4. Co mají dívky v popisu práce?

5. Věděly, že budou podepisovat dohodu o mlčenlivosti?

Daniela zatím odpovědi na tyto dotazy nezaslala. Pokud o její práci o víkendu něco víte, můžete napsat na redakce@extra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy