Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tato dívka má nejhorší alergii na světě! Nepochopíte, co vypálí její kůži!

Zvláštní, že vodu může normálně pít. Na kůži se ale nesmí dostat!
Stejnou alergií trpí na celém světě 35 lidí.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Dovedete si představit, že máte alergii na vodu? Studentka Niah Selway ví, jaké to je, když se nikdy nemůžete umýt.

Studentka Niah Selway (17) z města Hastings v Sussexu je jednou z 35 lidí na celém světě, kteří mají stejný problém. Voda se stala jejím nepřítelem. Kdykoliv se její kůže namočí, neuvěřitelně trpí. Strašně to štípe a pálí a neexistuje způsob, jak to zastavit.

Vodě se bohužel Niah vyhnout nemůže, a tak je toto utrpení na pořadu dne. Dokonce stačí jen jedna slza a naskáčou jí pupeny. Snaží se proto neplakat. Zajímavostí na celém případu je, že vodu může pít normálně.

Žít s takovou alergií je pro ni noční můrou. Nejhorší na tom je, že není nikdo, kdo by jí dokázal pomoct.

Všechno to začalo, když jí bylo 5 let. Jenomže tehdy by ji vůbec nenapadlo, že všechnu tu bolest má na svědomí voda. A tak si užívala dětství jako její kamarádi. Chodila plavat, hrála si v dešti a skákala v kalužích. Tyto činnosti pro ni v současnosti představují velké riziko.

Za deště vůbec nevychází z domu. Když dospěla, rozhodla se, že musí přijít na to, jestli někdo trpí stejným problémem.

Na internetu našla dívku z Ameriky, která popisuje totožné příznaky. Dál píše, že její dermatolog dokázal alergii pouze pojmenovat. Jedná se o takzvanou kopřivku z vody a zatím na ni bohužel neexistuje lék.

Niah to nemá vůbec lehké ani při každodenní hygieně. Samotné sprchování pro ni představuje nesnesitelná muka. Sprcha jí může hodně ublížit a popálit kůži.

Bolestivé chvilky zažívá taky při odličování. Make-up sundává jen za pomoci vlhčených ubrousků a i tak to strašně štípe a ještě půl hodiny nato má obličej v jednom ohni.

„Niah velmi trpí a já bych si přál, aby to jednoho dne konečně skončilo,“ dodává její přítel.

Související články

Další články