Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tato blondýna (20) si vydloubla oči a říká, že svět je nyní krásnější! Co ji k tomu vedlo?

Dvacetiletá Kaylee Muthart z amerického Andersonu lítala v tvrdých drogách. Byla závislá na pervitinu. Jednoho dne si v psychóze odstranila oči. Prý měla nutkání obětovat je Bohu. Nyní je prý už šťastná.

Někteří lidé, kteří dlouhodobě berou pervitin, mají halucinace a upadají do toxické psychózy. To je také případ dvacetileté Kaylee Muthart z amerického Andersonu.

Nejhorší stav měla podle Daily Mailu 6. února. To si totálně zdrogovaná před kostelem v Andersonu vydloubala oči. Prý je chtěla obětovat Bohu. „Myslela jsem, že všichni mrtví jsou drženi ve svých hrobech a Bůh je v nebi opuštěný a že já musím obětovat něco moc cenného, abych je osvobodila a poslala na cestu k Bohu,“ uvedla Kaylee.

Oči z důlků si doslova vyškrábala pomocí nehtů. Lidé na ulici se jí snažili pomoci, ale nešlo to. Kaylee přišla o zrak. Pak šla na léčení a od té doby tvrdé drogy nebere. Dnes tvrdí, že má hezký život a je šťastná. „Raději budu slepá a sama sebou než na drogách. To myslím zcela upřímně,“ dodává dvacetiletá dívka.

Související články

Další články