Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Taťjana Medvecká v Mostu!: Pro seriál se změnila z krásné ženy v babču v montérkách!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
dycky most!
Taťjana Medvecká (65) vypadá ve svém věku výborně a hereckou kariéru rozhodně nehodlá pověsit na hřebík. Její rozzářené oči a široký úsměv jí ubírají na věku, i tak se ale někdy musí kvůli rolím své krásy vzdát. Nejinak je tomu i v seriálu Most!.

Taťjana Medvecká se na televizních obrazovkách poprvé objevila v roce 1973 ve snímku Hvězda první velikosti. Už tehdy byli diváci unesení její krásou, mladičká Taťjana by potenciální nápadníky na prstech obou rukou rozhodně nespočítala. Je jasné, že nikdo nestárne do krásy, tato herečka si však svou atraktivitu udržela a na 65 byste jí rozhodně netipovali.

V seriálu Most! se krásná herečka proměnila v babču, která bez montérek neudělá ani krok. Role jejího manžela se v seriálu ujal Jiří Schmitzer a je dost možné, že spojení této dvojice není náhoda. Milence si totiž zahráli už v kultovním snímku Marečku, podejte mi pero! V Mostu! se z milenců stali manželé vlastnící autoservis a myčku. Původně se ale před kamerou vůbec sejít nemuseli, role, které se ujala Taťjana, totiž byla původně nabídnuta milované Popelce Libušce Šafránkové

V Mostu! by Taťjanu Medveckou leckdo ani nepoznal, v jiných seriálech a filmech však vypadá skvěle. Její manžel, se kterým se ve společnosti objevuje jen sporadicky, musí být opravdu šťastný muž. Doma má totiž nejen nadanou herečku, ale i ženu, která nestárne, ale zraje jako víno.

Související články

Další články