Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tatínku… Dojemný dopis do rakve Dana Nekonečného (†52) od zbožňované dcery!

+ Dalších 33 fotografií
VYZNÁNÍ
Až se ve čtvrtek sejde zástup smutečních hostů na posledním rozloučení se zpěvákem Danem Nekonečným (†52), chybět mezi nimi nebude ani Tereza Kardová (29). Ta byla tanečnicí v jeho skupině Šum svistu a také de facto osvojenou dcerou, kterou milovník rozkoše a třpytek miloval jako vlastní. Terezu drtí smutek a „tátovi“ na poslední cestu vloží do saka dopis s dojemným vyznáním!

„Dan byl stejný navenek na veřejnosti, ale i v soukromí. Zajímal se o mě i o dceru Terezku. Věřte nebo ne, chodil i na třídní schůzky! Připravujeme zrovna fotografie na projekci na pohřeb. Když jsme je probírali, Terezka brečela, když viděla, kolikrát s ní Dan chodil na Matějskou pouť nebo do ZOO. Přijal ji za vlastní a kam chtěla, tam se šlo,“ řekla eXtra.cz expartnerka Zuzana Kardová, která se zesnulým šoumenem tvořila pár dlouhých devatenáct let. Vztah ukončili před pěti roky.

To, jak silné pouto měl Dan Nekonečný k „vyženěné“ dceři, dokazuje i následující vzpomínka.

„Když jsme asi před patnácti lety mluvili o tom, jestli rozšíříme rodinu, Dan mi řekl, že to není potřeba, protože už máme Terezku. Byl fakt jako její táta. Teď mu psala dopis do saka a i tam ho oslovuje ‚tati‘,“ prozradila nám s pláčem její maminka.

Poslední rozloučení s Danem Nekonečným se koná ve čtvrtek 4. dubna od 14:15 v obřadní síni pražského motolského krematoria.

Zpěvák zemřel koncem března na následky srdečního infarktu.

Mohlo by vás zajímat

Další články