Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tatínkova holčička: Tereza Hlůšková odmítá vězeňské jídlo, otec jí sponzoruje luxusní dietu!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 40 fotografií
rozmazlenost
Ačkoliv by si spousta lidí mohla myslet, že se otec a matka Terezy Hlůškové (22) své dcery po ohromném průšvihu a ostudě způsobené pašováním heroinu zřekli, opak je pravdou. Pašeračka je stále tatínkova holčička, která si za jeho peníze i ve vězení žije poměrně dobře. Otce uvězněné Češky velmi trápilo, že jeho dcera za mřížemi drží hladovku. Proto se rozhodl jí sponzorovat nákupy pokrmů v kantýně, které jsou o poznání lepší než vězeňská šlichta.

O tom, jak se Tereza Hlůšková v poslední době za mřížemi má, promluvila pro zdroj serveru Blesk.cz jedna z jejích spoluvězeňkyň. Podle té se pašeračka od hladovky přesunula k dietě založené na pokrmech kupovaných v místní kantýně a na které jí posílá peníze její tatínek.

Oproti ostatním vězeňkyním, které většinou nemají takové možnosti, si Tereza žije vskutku dobře. „Ke snídani má většinou chleba a vajíčka. K obědu pak salát a k večeři pákistánský chléb se zeleninou,“ řekla spoluvězeňkyně Češky. Tereza si navíc vychutnává 3× denně i zelený čaj. Svým stravováním se údajně snaží shodit kila, která stihla za 15 měsíců v Pákistánu nabrat.

Když si zrovna Tereza nevychutnává jídlo, které jí drtivá většina jejích spoluvězeňkyň může jen závidět, tráví čas čtením knih. Plakat prý nepřestala, hodně často vzpomíná na domov a na rodinu, která jí tolik chybí. Samota na ní doléhá stále víc, od doby, kdy se dozvěděla svůj rozsudek, ji ještě nikdo nenavštívil.

Proti rozsudku, který by znamenal, že Tereza stráví 8 let a 8 měsíců v pákistánské base, se pašeračka odvolala. To samé udělal ale i prokurátor a zatímco Tereza stále doufá, že se díky odvolání dostane co nejdříve domů, prokurátor si pro ni přeje doživotí. Její trest je prý příliš mírný.

Související články

Další články