Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tatínka Meghan Markle pustili z nemocnice: Víme, kam vedly jeho první kroky! Za dcerou to nebylo…

Tatínek Meghan už je venku z nemocnice.
+ Dalších 56 fotografií
Kvůli vážným zdravotním problémům se Thomas Markle (73) nemohl zúčastnit svatby své dcery Meghan (36), které těsně před sňatkem pořádně zavařil. Prodával totiž fotky bulvárním novinám a tenhle jeho boční výdělek praskl. Dostal infarkt a skončil na operačním sále. Z nemocnici jej nyní pustili a je dost překvapivé, kam vedly jeho první kroky.

Chyběl u toho, když se z jeho dcery Meghan Markle stala sňatkem s princem Harrym (33) vévodkyní ze Sussexu. Těsně před svatbou totiž jejího tatínka Thomase Marklea skolil infarkt a on musel urychleně na operační sál.

V nemocnici skončil poté, co celé své rodině způsobil pořádnou ostudu. Kšeftoval totiž s bulvárními novináři, kterým za nemalý peníz prodával zinscenované dojemné fotky.

V úterý Thomase lékaři propustili a všichni čekali, že se bude chtít co nejdřív spojit se svojí dcerou. Zameškal její životní chvíli, což muselo být pro Meghan nesmírně těžké. Markle ale místo toho zamířil do kavárny, odkud si odnesl kalorickou bombu v podobě čokolády se šlehačkou.

Na prosby příbuzných, aby přiletěl do Londýna, podle portálu DailyMail.co.uk vůbec nereaguje. Tak snad přijde brzy k rozumu!

Mohlo by vás zajímat

Další články