Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tatínka Meghan Markle pustili z nemocnice: Víme, kam vedly jeho první kroky! Za dcerou to nebylo…

Tatínek Meghan už je venku z nemocnice.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 55 fotografií
Kvůli vážným zdravotním problémům se Thomas Markle (73) nemohl zúčastnit svatby své dcery Meghan (36), které těsně před sňatkem pořádně zavařil. Prodával totiž fotky bulvárním novinám a tenhle jeho boční výdělek praskl. Dostal infarkt a skončil na operačním sále. Z nemocnici jej nyní pustili a je dost překvapivé, kam vedly jeho první kroky.

Chyběl u toho, když se z jeho dcery Meghan Markle stala sňatkem s princem Harrym (33) vévodkyní ze Sussexu. Těsně před svatbou totiž jejího tatínka Thomase Marklea skolil infarkt a on musel urychleně na operační sál.

V nemocnici skončil poté, co celé své rodině způsobil pořádnou ostudu. Kšeftoval totiž s bulvárními novináři, kterým za nemalý peníz prodával zinscenované dojemné fotky.

V úterý Thomase lékaři propustili a všichni čekali, že se bude chtít co nejdřív spojit se svojí dcerou. Zameškal její životní chvíli, což muselo být pro Meghan nesmírně těžké. Markle ale místo toho zamířil do kavárny, odkud si odnesl kalorickou bombu v podobě čokolády se šlehačkou.

Na prosby příbuzných, aby přiletěl do Londýna, podle portálu DailyMail.co.uk vůbec nereaguje. Tak snad přijde brzy k rozumu!

Související články

Další články