Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tatínek zapomněl dceru v autě 9 HODIN: Pro holčičku to mělo tragický konec, zemřela

Smrt
Otec omylem zapomněl čtyřletou dcerku v autě. Ponechal ji tam 9 hodin a dívenka zemřela na udušení. Že je holčička uvězněná v autě, otec zjistil, až když maminka šla dceru vyzvednout ze školky, ale ona tam nebyla.

Otec s příjmením Hu zapomněl své čtyřleté dítě zamčené v autě. V pondělí ráno ji vezl do školky v čínském městě I-jang. Když zastavil před mateřskou školou, byl rozrušen z příchozího telefonátu.

Vystoupil z auta, aby hovor vyřešil, ale natolik ho to zmátlo, že zapomněl zkontrolovat, zdali holčička zvaná Qi Qi z vozidla vystoupila. Pokračoval dál v jízdě na parkoviště k jeho zaměstnání, vystoupil a dívenku nechal zamčenou v autě. Vůbec ho nenapadlo, že by tam mohla být.

Zjištění, že je holčička zamčená v autě, přišlo o 9 hodin později. Maminka šla vyzvednout dítě ze školky, ale nebylo tam přítomné. Mamince bylo řečeno, že dívka ani nedorazila. Zavolala tedy panu Hu, kde dcerka je. A teď přišlo to hrůzné zjištění, že je zamčená v autě. Ve městě I-jang v ten den dosahovaly teploty 30 stupňů Celsia. S holčičkou se ihned spěchalo do nemocnice. Bohužel pro ni bylo už pozdě…

Mohlo by vás zajímat

Další články