Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tatínek z reklamy na Kofolu přesedlal: Ve filmu František je děvkař uvidí víc než zlaté prasátko

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
změna
Ačkoliv je Josef Polášek (54) hercem mnoha rolí, nejvíce se do paměti diváků zapsal jako tatínek z reklamy na Kofolu - ještě aby ne, když běží v televizi už šestnáctým rokem. Je ale fakt, že jeho role ve filmu František je děvkař není ani zdaleka tak nevinná. Tatínek řezající strom ve snímku uvidí mnohem víc než nějaké zlaté prasátko.

Není pochyb o tom, že Josef Polášek se do srdcí diváků nesmazatelně zapsal jako tatínek z vánoční reklamy na Kofolu. V té se s dcerkou vydává do lesa, aby uřízl stromek, přičemž se ho holčička ptá na zlaté prasátko se zuby zahnutými nahoru. Spot léta končil tím, jak tatínek utíká s dívenkou v náruči před divokým prasetem.

Polášek rozhodně není hercem jedné role, ba naopak dokáže ze zcela nevinné a lidmi milované reklamy přesedlat na snímek, ve kterém bude obdivovat něco úplně jiného než pověstné zlaté prasátko. Ve filmu František je děvkař obdivuje ženy a to, co skrývají pod šaty.

Ve své roli ve filmu Polášek kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat. Od tatínka k děvkaři poněkud změna.

Související články

Další články