Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Josef Polášek z filmu František je děvkař: Herec se proslavil v kultovní vánoční reklamě

Josef Polášek z filmu František je děvkař: Herec se proslavil v kultovní vánoční reklamě
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
změna
Ačkoliv je Josef Polášek (54) hercem mnoha rolí, nejvíce se do paměti diváků zapsal jako tatínek z reklamy na Kofolu - ještě aby ne, když běží v televizi už šestnáctým rokem. Je ale fakt, že jeho role ve filmu František je děvkař není ani zdaleka tak nevinná.

Není pochyb o tom, že Josef Polášek se do srdcí diváků nesmazatelně zapsal jako tatínek z vánoční reklamy na Kofolu. V té se s dcerkou vydává do lesa, aby uřízl stromek, přičemž se ho holčička ptá na zlaté prasátko se zuby zahnutými nahoru.

Polášek rozhodně není hercem jedné role, ba naopak dokáže ze zcela nevinné a lidmi milované reklamy přesedlat na snímek, ve kterém obdivuje něco úplně jiného než pověstné zlaté prasátko. Ve filmu František je děvkař nedokáže odolat ženám a tomu, co skrývají pod šaty.

Ve své roli ve filmu Polášek kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy