Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Tatínek nechal v úděsných vedrech roční dvojčata v autě: Obě děti zemřely

Tragédie
Juan Rodriguez (39) byl obviněn ze zabití svých dvou dětí. Po příjezdu k pracovišti opustil vůz a neuvědomil si, že na zadním sedadle má dvojčata. Nechal je tam osm hodin a děti tragicky zemřely.

Opravdu strašlivý případ se odehrál v americkém New Yorku. Otec Juan Rodriguez byl na cestě do místního zdravotnického centra pro veterány, kde pracuje. Zaparkoval v Bronxu a opustil vůz.

Bohužel si neuvědomil, že na zadním sedadle má další dva pasažéry a to jeho děti. V rozpařeném autě zapomněl dvojčata, jedenáctiměsíční Marizu a stejně starého syna Phoenixe. Nikdo z kolemjdoucích si uvězněných dětí nevšiml. Že jsou děti uzamčeny v rozpáleném autě zjistil až sám Juan poté, co se po osmi hodinách vrátil z šichty a vydal se na cestu domů. Hrůzný moment přišel o pár bloků dál, když se Juan podíval na zadní sedadla. Děti tam nečinně seděly a šla jim pěna od úst.

Otec ihned vystoupil z auta a začal křičet. Chvíli na to zavolal na tísňovou linku. Přivolaní záchranáři jim už ale nedokázali pomoci. Policisté vzali otce mrtvých dětí do vazby a byl obviněn z dvojnásobného zabití z nedbalosti.

V těchto horkých dnech je velmi nebezpečné nechávat děti v zavřeném autě. Teploty se tam mohou vyšplhat opravdu vysoko a je zde jen malá šance na přežití. Jak chránit děti při cestování v autě se dočtete zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články